I Mistrzostwa Polski Policji i Służb Mundurowych w Armwrestlingu odbędą się 7 czerwca w Sali Widowiskowo-Koncertowej „Muza” w Sosnowcu. W zawodach mogą wziąć udział przedstawiciele wszystkich służb mundurowych. Zachęcamy do uczestnictwa w ogólnopolskich zmaganiach.

Organizatorem mistrzostw jest Gabinet Komendanta Głównego Policji, Centralny Pododdział Kontrterrorystyczny BOA KGP, Komenda Miejska Policji w Sosnowcu, Wydział Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów województwa śląskiego.

Zawody przeprowadzone zostaną w godz. 8.30-13.30, w dwóch kategoriach – OPEN (dla kobiet) oraz: poniżej 90 kg, 90-100 kg, powyżej 100 kg, OPEN na lewą rękę (dla mężczyzn).

Udział w zawodach należy potwierdzić przesyłając imienne zgłoszenie do Wydziału Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach do 24 maja.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach.

 

PLIKI DO POBRANIA

 
 
 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.