Sukcesy Skandalistek

Kolejny sukces osiągnęły dziewczęta z Zespołu Tańca Nowoczesnego & Cheerleaders Skandal na co dzień trenujące w Miejskim Klubie im. Jana Kiepury pod okiem Katarzyny Pilch.

Na początku maja stanęły na podium Mistrzostw Polski Cheerleaders - Polskiego Związku Sportowego CHEERLEADINGU odbywających się w Ostrołęce, zdobywając tytuł 

Mistrza Polski Cheerleaders w kategorii seniorskiej freestyle pom i  Mistrza Polski Cheerleaders w kategorii seniorskiej jazz.

Ponadto dziewczęta z zespołu rywalizowały również w duetach zajmując wysokie miejsca. Tytuł Wicemistrza Polski Cheerleaders w kategorii seniorskiej w duetach jazzowych wywalczyły Weronika Pilch i Aleksandra Raszewska. 

Czwarte miejsce - junior duet jazz Rozalia Pieniak i Zuzanna Zdebel 
Czwarte miejsce - senior hip hop Malwina Środa i Agata Sosińska 
Piąte miejsce - senior freestyle pom Weronika Pilch i Natalia Curyło  
Piąte miejsce - senior hip hop Agnieszka Golańska i Angelika Czechowska 
Siódme miejsce na - senior freestyle pom Aleksandra Raszewska i Wiktoria Nadolna

- Warto przypomnieć, że zespół Skandal w Miejskim Klubie im. J. Kiepury działa już od 26 lat i od tego czasu odnosi ogromne sukcesy na turniejach krajowych i zagranicznych. To również 9 kwalifikacji na mistrzostwa świata Cheerleaders do Stanów. Ten tytuł Mistrza Polski to potwierdzenie solidnej pracy i wytrwałości i doskonałości dziewcząt. Wspomnijmy tylko iż od roku 2015 dziewczęta są niepokonanymi Mistrzyniami Polski Cheerleaders w kategorii freestylepom i jazz - podkreśla Katarzyna Pilch.