Organizacje Pozarządowe Dzieciom
Sosnowiecka Rada Działalności Pożytku Publicznego we współpracy z Sosnowieckim Centrum Organizacji Pozarządowych zapraszają organizacje pozarządowe do współtworzenia wydarzenia Organizacje Pozarządowe Dzieciom część druga.Wydarzenie odbędzie się 6 grudnia w Hali Widowiskowo-Sportowej  ul. Żeromskiego 9. Pokażemy, że organizacje pozarządowe współdziałają na rzecz dzieci, młodzieży i każdej grupy społecznej-mówią organizatorzy spotkania. 
Zgłoś chęć udziału Twojego NGO w wydarzeniu oraz zaproponuj temat warsztatów (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Jednocześnie organizowana jest zbiórka upominków dla najmłodszych, które można dostarczyć do 4 grudnia do siedziby SCOP Plac Kościuszki 5.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.