Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Sosnowiec

Wraz z nadejściem chłodniejszych dni i mroźnych nocy coraz więcej osób poszukuje w swoich szafach ubrań, które skutecznie pozwolą otulić się przed zimą. Bez wątpienia, do najchętniej wybieranych należą duże, ciepłe swetry damskie.

Ciepłe swetry cieszą się ogromną popularnością już od bardzo dawna. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że skutecznie otulają nas w bardzo zimne dni. W zależności od tego, jaki mają krój, jaką grubość oraz z jakiego materiału ostały wykonane, mogą być bardziej lub mniej ciepłe. Zawsze jednak są bardzo wygodne. Dlatego też warto dowiedzieć się, jak dobierać swetry damskie, jak zestawiać je z innymi ubraniami, a także jak sprawić, by nawet w bardzo grubym i ciepłym swetrze nadal wyglądać modnie i stylowo.

Z czym warto łączyć grube i ciepłe swetry?

O ile cieńsze, bardziej obcisłe sweterki nie stanowią dal nas większego wyzwania stylizacyjnego, o tyle ubieranie grubych i wyjątkowo ciepłych swetrów jest nim bez wątpienia. Z tego też powodu wiele osób uważa, że takie swetry nadają się wyłącznie do noszenia ich w zaciszu własnego domu. Nie jest to jednak zgodne z prawdą. W rzeczywistości, ciepłe i nawet bardzo obszerne swetry mogą być bez większych problemów zestawiane z innymi ubraniami i noszone na co dzień, do szkoły, pracy czy choćby na zakupy. Z czym je łączyć? Przede wszystkim z ubraniami bardzo obcisłymi. Świetnie będą pasować do wąskich jeansów, legginsów czy spodni typu rurki. Doskonale sprawdzą się także nieco grubsze rajstopy i wysokie buty, jednak do takiego zestawu niezbędne będą długie swetry, najlepiej sięgające przynajmniej do połowy uda. Im jednak będą dłuższe, tym lepiej. Pamiętajmy jednak, by do wyjątkowo długich swetrów unikać noszenia butów z bardzo wysoką cholewką. Długie, grube i ciepłe swetry damskie wspaniale będą wyglądały noszone jako sukienki. Warto poznać aktualne trendy np. odwiedzając mishabrand.com/pl/sklep/swetry.

Z czym nie powinno nosić się grubych swetrów?

Grube, ciepłe swetry nie powinny być noszone przede wszystkim z równie obszernymi ubraniami. Rozkloszowane spódnice, bardzo szerokie spodnie, czy choćby wykonane z bardzo grubych materiałów sprawią, że będziemy wyglądać również bardzo obszernie. Optycznie będziemy wydawać się zdecydowanie grubsi, nawet jeśli w rzeczywistości tacy nie jesteśmy. Dlatego też należy unikać takich zestawień i wybierać te bardziej korzystne stylizacje.