Policja Sosnowiec: Uszkodził samochód rozpoznajesz go?

1 min czytania

Kryminalni z Komisariatu II prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia jednego z samochodów, do którego doszło 4 września tego roku, po godzinie 15 na jednym z parkingów przy ulicy 1 Maja. Publikujemy wizerunek sprawcy z prośbą o pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Policjanci z Komisariatu II otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu jednego z pojazdów zaparkowany przy ulicy 1 Maja przez nieustalonego dotąd mężczyznę. Do zdarzenia doszło 4 września tego roku, po godzinie 15. Mundurowi ustalili wizerunek osoby, która dopuściła się tego czynu. Publikujemy wizerunek mężczyzny z prośbą o pomoc w ustaleniu jego danych. Każda osoba, która posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszona jest o kontakt z Komisariatem Policji II w Sosnowcu pod numerem 47 852 0 200. Pamiętajmy, że tego typu informacje możemy przekazywać policjantom anonimowo.

Komenda Miejska Policji w Sosnowcu, sosnowiec.slaska.policja.gov.pl/k24/informacje/wiadomosci/368769,Uszkodzil-samochod-rozpoznajesz-go.html

Autor: krystian