Lista sprzedawców paneli fotowoltaicznych na Śląsku

Energia odnawialna staje się coraz bardziej popularna. Nie można się więc dziwić, że montażem paneli fotowoltaicznych interesuje się coraz więcej ludzi. W dzisiejszym artykule przygotowaliśmy listę firm z województwa śląskiego, które tego typu usługami się zajmują. Zapraszamy do lektury!

Silesia Solar fotowoltaika z Bierunia

Pierwszą omawianą przez nas firmą, w kontekście sprzedawców paneli fotowoltaicznych, jest Silesia Solar. Przedsiębiorstwo SilesiaSolar.pl realizuje przyjazne środowisku usługi od początkowego etapu audytu i przedstawienia koncepcji, aż do montażu samej fotowoltaiki i przygotowania wniosku o dofinansowanie. Warto również zaznaczyć, że firma ta zajmuje się nie tylko instalacją systemów fotowoltaicznych i ich późniejszym serwisem, ale również folii grzewczych, pomp ciepła czy stacji ładowania EV. Dodatkowo Silesia Solar poszczycić się może tytułem najlepszego sprzedawcy paneli fotowoltaicznych w Bieruniu.

Fotowoltaika Oxygeneracja

Kolejną firmą zajmującą się sprzedażą i montażem paneli fotowoltaicznych jest Oxygeneracja z Sosnowca. Przedsiębiorstwo to kompleksowo dobiera korzystne rozwiązania dla swoich klientów, którzy mogą dzięki nim cieszyć się prądem ze słońca. Fotowoltaika to jednak tylko część oferty Oxygeneracji. Wśród pozostałych usług wymienić można też montaż stacji ładowania, kotłów elektrodowych, czy też pomp ciepła.

Instalacja fotowoltaiki z firmą Budsuar

Omawiając śląskie firmy zajmujące się fotowoltaiką, nie możemy również nie wspomnieć o przedsiębiorstwie Budsuar, z siedzibą w Zabrzu. A co możemy znaleźć w ofercie? Oprócz wspomnianych wcześniej instalacji fotowoltaicznych firma ta zajmuje się m.in.: termomodernizacją budynków, renowacjami elewacji, przeglądami elektrycznymi oraz gazowymi. Zabrzański Budsuar działa na rynku od 2003 roku, a zatrudnieni fachowcy zamontowali już setki instalacji fotowoltaicznych.

Fotowoltaika z Bielska - Free Energy Technology sp. z o.o.

Szukając rozwiązań fotowoltaicznych w Bielsku-Białej warto zapoznać się z ofertą firmy Free Energy Technology sp. z o.o. Przedsiębiorstwo to specjalizuje się w montażu tych instalacji o mocy 50 - 500 kWp, jednak jak sami podkreślają, zatrudnieni inżynierowie zbudują nawet najbardziej wymagającą instalację fotowoltaiczną. Free Energy Technology sp. z o.o. realizuje zlecenia nie tylko na terenie samego województwa śląskiego, ale również całej Polski.

Jak widać, na Śląsku jest wiele firm, które sprawnie i bezproblemowo wykonują kompleksowe instalacje paneli fotowoltaicznych. Nie powinno być więc żadnego problemu z wyborem danego usługodawcy. A czy Wy korzystacie z paneli fotowoltaicznych w swoich gospodarstwach domowych? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!