Rynek mieszkań nie zwalnia, zarówno jeśli chodzi o nowe inwestycje, jak i o ceny. Te ostatnie poszybowały od 2022 roku. Sosnowiec odnotował aż 8% wzrostu, jeśli chodzi o koszty, jakie trzeba ponieść, kupując mieszkanie. Miasto to po prostu bije rekordy cenowe na rynku mieszkań. Pozytywnym zjawiskiem jest to, że w Sosnowcu powstaje sporo osiedli, jak chociażby Hello Zagórze, Nowy Pekin czy Gwiezdna. Deweloperzy wzięli się jednak na sposób i dzielą duże mieszkania na mniejsze. Tak z jednego powstają nawet 2 lub 3 mikrokawalerki. Jeśli jesteś właścicielem jednej z nich, przygotuj się na chaos i bałagan w swoim M lub… wynajmij dodatkową przestrzeń, czyli boks magazynowy i zaprowadź porządek.

Magazyny samoobsługowe, czyli miejsca do przechowywania nadmiarowych przedmiotów

Magazyny samoobsługowe — z Sosnowca dojedziesz do nich w mig!

Magazyny samoobsługowe to nie żadna nowość, tylko trend, który przybył do nas ze Stanów Zjednoczonych. Tam moda na nie panowała już w latach 50. XX wieku. Jednak pełny rozkwit przypadł na lata 60. minionego wieku. W Polsce dopiero zaczynamy doceniać takie rozwiązania jak przestrzenie self storage, czyli boksy magazynowe.

Szukasz miejsca, gdzie wynajmiesz tego typu magazyn? Nie jedź zbyt daleko. Piąty Kąt mieści się w Zabrzu, czyli do magazynów samoobsługowych z Sosnowca masz już naprawdę blisko. Wiesz co? Nawet jeśli prowadzisz firmę i nie mieścisz się nadmiarowymi artykułami biurowymi i marketingowymi, skorzystasz z oferty Piątego Kąta. Dogodne warunki najmu, dobrze sformułowana umowa i 100% bezpieczeństwa masz gwarantowane!

Indywidualnie dopasowane powierzchnie przestrzeni self storage

Czym są boksy magazynowe? To nic innego jak powierzchnie od 3 do 20 metrów kwadratowych. Wynajmiesz je na zasadach, jakie Ci najbardziej odpowiadają. A jeśli potrzebujesz większych boksów? Właściciele zaproponują Ci magazyny o powierzchni 100, 200 lub nawet 500 metrów kwadratowych.

Całodobowy monitoring, dostęp do boksów 24 godziny przez 7 dni w tygodniu i biuro obsługi pracujące w atrakcyjnych godzinach — takie warunki zapewnia Ci Piąty Kąt. Co więcej, kiedy potrzebujesz dodatkowych pudeł, taśm lub regałów, wystarczy, że zgłosisz się do biura obsługi. Piąty Kąt współpracuje z kurierami, podejmując przesyłki. Twoja paczka poczeka bezpiecznie, aż ją odbierzesz.

Magazyn samoobsługowy — kto z niego skorzysta?

Magazyny samoobsługowe to miejsca przeznaczona dla osób, które nie mają gdzie pomieścić swoich nadmiarowych przedmiotów. Piąty Kąt ofertę kieruje do właścicieli małych mieszkań w Sosnowcu, jak również do właścicieli firm w tym mieście.

Piwnica, schowek, balkon lub garaż nie są dobrym miejscem dla Twoich rzeczy. Piwnice narażone są na wilgoć, która nie byłaby korzystna dla mebli, ubrań, roweru, skutera lub kolekcji hobbystycznych. Strych często się przegrzewa, więc istnieje duże ryzyko pożaru. Twoje pamiątki rodzinne i wiele innych przedmiotów mogłoby ulec zniszczeniu.

Jak już wspomnieliśmy, w magazynach samoobsługowych ulokujesz także materiały firmowe — ulotki, foldery, katalogi, banery, jak również dokumentację. Boks magazynowy to dobre miejsce, aby stworzyć w nim dodatkowe archiwum. Z przestrzeni self storage skorzystają także właściciele sklepów internetowych. Osoby początkujące w branży e-commerce rzadko mogą sobie pozwolić na własny magazyn. Wtedy warto umieścić towary w boksie magazynowym. Stamtąd można szybko przewieźć je do klienta.

Kiedy sprawdzi się boks magazynowy?

Odległość ma znaczenie! Doskonale wiedzą o tym osoby z Piątego Kąta. Do magazynów samoobsługowych z Sosnowca dojedziesz błyskawicznie. To szczególnie ważne, gdy przeprowadzasz remont lub zmieniasz miejsce zamieszkania. W boksie magazynowym przechowasz sprzęty RTV i AGD, elektronikę i co cenniejsze przedmioty. Nie chcesz przecież pozostawiać ich na pastwę ekipy remontowej, prawda?

Wiesz już, czym są przestrzenie self storage. Mało tego — znasz miejsce, w którym warto wynająć boks magazynowy. Nie dokładaj nadmiarowych rzeczy do swojego M. W Sosnowcu, jak i w innych miastach na Górnym Śląsku mikrokawalerki to popularna opcja. Małe, własne i ciasne mieszkanko wspomóż magazynem samoobsługowym. I w końcu przestań martwić się bałaganem!

Sprawdź naszą ofertę na stronie https://5kat.pl/