„Horror szał” żegna Sosnowiec. Teatr Zagłębia szykuje finał w rockowym mroku

W Teatrze Zagłębia w Sosnowcu szykują się dwa wieczory z czarnym humorem, muzyką na żywo i scenicznym mrokiem. Po prawie trzech latach grania spektakl „Horror szał” Przemysława Pilarskiego w reżyserii Jacka Jabrzyka dostaje ostatnią szansę spotkania z publicznością. To propozycja dla tych, którzy lubią, gdy teatr puszcza oko do popkultury i jednocześnie trochę straszy 🎭🖤
- „Horror szał” nie idzie w klasyczną grozę, tylko miesza lęk z koncertowym uderzeniem
- Na scenie zostaje mocny zespół aktorski, który domyka ten tytuł z przytupem
- Ostatni weekend z tym tytułem ma już konkretne godziny i prostą ścieżkę po bilety
„Horror szał” nie idzie w klasyczną grozę, tylko miesza lęk z koncertowym uderzeniem
Ten tytuł działa jak muzyczny horror show. Na pierwszy plan wychodzi cmentarny rockowy koncert, a całość prowadzi muzyka Rafała Matuszaka z zespołu Coma. Brzmienie budują na żywo Michał Maślak, Mateusz Zegan, Rafał Miciński i Przemek Borowiecki, więc energia sceny nie kończy się na samej opowieści. 🎸
Spektakl bawi się znanymi tropami z kina i popkultury, ale robi to przez filtr czarnego humoru. Dzięki temu „Horror szał” nie jest tylko pokazem dla fanów mocniejszych wrażeń, ale też dla tych, którzy lubią teatr z pomysłem i mocnym scenicznym pulsem.
Na scenie zostaje mocny zespół aktorski, który domyka ten tytuł z przytupem
W obsadzie są Agnieszka Bieńkowska, Beata Deutschman, Sibonisiwe Ndlovu-Sucharska, Michał Bałaga, Aleksander Blitek, Tomasz Kocuj, Wojciech Leśniak, Tomasz Muszyński, Andrzej Śleziak i Grzegorz Kwas. Twórcy stawiają też na śpiewające role, więc całość trzyma się nie tylko dialogiem, ale i muzycznym rytmem.
To właśnie ten zespół przez ostatnie sezony budował rozpoznawalność przedstawienia. Teraz sosnowiecka scena domyka historię tytułu, który wyróżniał się formą i nie brał jeńców, jeśli chodzi o klimat.
Ostatni weekend z tym tytułem ma już konkretne godziny i prostą ścieżkę po bilety
Terminy są dwa i oba wypadają wieczorem:
- 27 listopada - godz. 18:00
- 28 listopada - godz. 18:00
Pokazy odbędą się w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu. Bilety można kupić w kasie Teatru oraz na stronie internetowej Teatru Zagłębia.Bilety są więc do złapania zarówno stacjonarnie, jak i online.
na podstawie: Teatr Zagłębia Sosnowiec.
Ostatnie Artykuły

Medale, awanse i lekcje ewakuacji - tak świętowano strażaków w Sosnowcu

1 857 uczniów przed ekranami - strażacy z Sosnowca uczą wakacji bez ryzyka

„Lato bez Vat” w VOLVO – Najchętniej wybrane modele pośród marek premium w Polsce, teraz korzystniej o wartość większą niż VAT

Półmetek Volvo For Safety za nami – już niemal 62 tys. osób odwiedziło miasteczko bezpieczeństwa

Amerykanin z gitarą w Sosnowcu - Jeff Shiffman w bibliotecznym talk-show

W sosnowieckim szpitalu będą przerwy w prądzie. Badania staną na kilka godzin

Jak wynająć dźwig w Katowicach i o czym trzeba pamiętać

Sosnowiec zamienia obraz Rykały w mural. Nocne odsłonięcie przy Małachowskiego

Letnie baseny w Sosnowcu ruszają. Znamy godziny otwarcia obu pływalni

Jak sprawdzić, czy firma pożyczkowa jest bezpieczna? Przewodnik dla świadomego kredytobiorcy

Aranżacja ogrodów - jak łączyć ze sobą rośliny?

W MUZIE czeka poranek badań. Potem wykład o zdrowiu jamy ustnej

Rodzice dzieci w kryzysie psychicznym znajdą w Sosnowcu bezpieczną grupę wsparcia

W sosnowieckich szkołach padły tysiące goli – i ważna lekcja współpracy
Przydatne dane teleadresowe
- Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu - kontakt, godziny, zgłaszanie awarii
- Areszt Śledczy w Sosnowcu - kontakt, adres i zasady odwiedzin
- Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu - kontakt, kierunki, zapisy
- Komenda Miejska PSP w Sosnowcu - kontakt, godziny, dostępność
- ZUS Sosnowiec - godziny, adres, rezerwacja wizyty i sprawy online
- Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia w Sosnowcu - adres, katalog online i szkolenia dla nauczycieli
