Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Henryka Średnickiego już dziś w Sosnowcu
Zbliża się wyjątkowe wydarzenie dla miłośników sportów walki! Już 18 maja w hali sportowej przy ul. Braci Mieroszewskich 91 odbędzie się VI Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Henryka Średnickiego. Na kibiców czekają nie tylko emocjonujące walki, ale również liczne atrakcje i nagrody.
  1. Turniej rozpocznie się o godzinie 16:00.
  2. Walki bokserskie rozpoczną się o godzinie 17:00.
  3. Udział zawodników z Austrii, Niemiec, Turcji, Rumunii, Czech, Słowacji oraz Węgier.
  4. Mecz pomiędzy K.S. Górnik Sosnowiec a Resztą Europy.

Już w sobotę, 18 maja, hala sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91 stanie się areną VI Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Henryka Średnickiego. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnie nie tylko lokalnych kibiców, ale także fanów boksu z całej Europy.

Uroczyste otwarcie turnieju zaplanowano na godzinę 16:00, a już o 17:00 rozpoczną się pierwsze walki. W ramach turnieju odbędzie się mecz bokserski pomiędzy K.S. Górnik Sosnowiec a Resztą Europy. Wśród zawodników zobaczymy reprezentantów Austrii, Niemiec, Turcji, Rumunii, Czech, Słowacji oraz Węgier.

To doskonała okazja, aby zobaczyć na żywo dynamiczne starcia bokserskie i poczuć sportowe emocje na najwyższym poziomie. Organizatorzy przygotowali również wiele atrakcji dla kibiców oraz nagrody ufundowane przez sponsorów.

Turniej im. Henryka Średnickiego to hołd dla jednego z najwybitniejszych polskich bokserów, który zdobył złoty medal na Mistrzostwach Świata w 1978 roku. Jego dziedzictwo sportowe kontynuowane jest przez młodych zawodników, którzy biorą udział w tym prestiżowym wydarzeniu.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby wspierać lokalnych sportowców i cieszyć się niezapomnianymi chwilami w świecie boksu. Hala sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91 czeka na Was!


Opierając się na: UM Sosnowiec