Lista Katowickich sushi barów, które oferują sushi na dowóz do Chorzowa, Sosnowca czy Tychów

Kuchnia japońska to prawdziwa uczta dla zmysłów, w Sosnowcu, w Tychach czy w Chorzowie brakuje jednak dobrych restauracji sushi. Najlepsze restauracje sushi znajdują się jednak w stolicy Śląska – w Katowicach. Dziś sprawdzamy, które katowickie susharnie dowożą ryżowe rolki do Sosnowca, Tychów czy Chorzowa, czytajcie dalej!

Sakana Sushi Katowice

Sakana Sushi to Katowicka restauracja japońska, która znajduje się na Brynowie, w niewielkiej odległości od Parku Kościuszki. Spróbować można tutaj ciekawych rolek sushi, ale nie tylko, ponieważ sushi masterzy mogą uraczyć nasze podniebienia azjatyckimi zupami miso, sashimi, chirashi czy szaszłykami yakitori. W Sakanie Sushi można spróbować wielu ciekawych japońskich dań, warto sprawdzić ofertę restauracji na stronie Sushi-Katowice.pl. Mamy także dobrą wiadomość dla mieszkańców Sosnowca, Chorzowa, czy Tychów – Sakana dowozi do tych miast.

Sushi Pataya

Pataya to sushi Bar, który można znaleźć w samym sercu Katowic, a mianowicie… przy ul. Mariackiej 33. To lokal z pysznym sushi i z ogrodem letnim, spróbować można tutaj ostrego Ramenu, bento boxów czy pierożki WonTon. Pataya Sushi również dowozi do Sosnowca, czy Katowic, trzeba jednak przekroczyć minimalną wartość zamówienia.

Susharnia

Susharnia to jedno z kultowych miejsc na gastronomicznej mapie Katowic, z pewnością wielu z was kojarzy to miejsce. To właśnie tutaj można zjeść sushi rollsy czy sushi bowl. Susharnia również dowozi rolki do innych miast w aglomeracji śląskiej, trzeba się jednak liczyć z tym, że obowiązuje cennik kilometrowy przy zamówieniach poza Katowicami.

Miga Sushi

Miga Sushi to restauracja, którą można znaleźć przy ul. Mielęckiego 10, w Katowicach. Restauracja Miga to lokal, który znany jest ze swoich różnorodnych zestawów sushi. Można u nich zamówić specjalne zestawy imprezowe sushi czy inne, mniejsze sety. Miga Sushi dowozi do Sosnowca, Siemianowic Śląskich, do Chorzowa i Świętochłowic.

Mijuba w Katowicach

Mijuba to również bardzo popularny lokal w Katowicach, mieszkańcy Sosnowca od lat mogą zamawiać sushi z tego miejsca, ponieważ Mijuba oferuje dowóz na terenie całej aglomeracji śląskiej. Jednak od pewnego czasu, w Sosnowcu otworzył się drugi lokal Mijuba, teraz sushi można rozkoszować się także w Sosnowcu, przy ul. Mireckiego 14.

Yami Vegan Sushi

Yami Vegan Sushi to restauracja, która serwuje wyłącznie sushi bez ryby. To świetna propozycja dla wegetarian i wegan, którzy również chcieliby zasmakować się w japońskiej kuchni. Lokal Yami Vegan Sushi znajduje się przy ul. Plebiscytowej 12, ale online można także zamówić sushi z dowozem do Sosnowca, Chorzowa, Siemianowic czy Mikołowa. W ofercie tej wegańskiej susharni poza sushi można spróbować ramen, tonkatsu czy udon.

Jak widać, w Katowicach znajduje się całkiem sporo restauracji sushi, które oferują dowóz do ościennych miast, jak Sosnowiec, Tychy, czy Chorzów.