Policjanci z Komisariatu nr III pragną serdecznie zaprosić mieszkańców na debatę ewaluacyjną pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie, możesz mieć na nie wpływ”, która odbędzie się w dniu 30 marca, o godzinie 16, w budynku IX Liceum Ogólnokształcącego im. Wisławy Szymborskiej przy ulicy Dormana 9A w Sosnowcu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedstawicieli instytucji i mieszkańców. Podczas debaty mieszkańcy i inne przybyłe osoby będą miały okazję zapoznać się z bieżącym stanem bezpieczeństwa dzielnicy.  Głównym tematem spotkania będzie omówienie w jaki sposób zostały rozwiązane zgłoszone problemy lokalnej społeczności w zakresie bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania, w miejscach publicznych oraz w ruchu drogowym. Spotkanie będzie również okazją do omówienia przez mundurowych sposobów działania przestępców. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób prawidłowo reagować na zagrożenia i jak im przeciwdziałać.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących nadchodzącej debaty, prosimy o kontakt z dzielnicowym, st.sierż. Fabianem Walotek – nr tel. 694446540. 

Serdecznie zapraszamy !