Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości (CBZC) rozpoczęło nabór dla policjantów na stanowiska związane z bezpośrednim rozpoznawaniem i zwalczaniem przestępstw popełnionych przy użyciu systemu informatycznego, systemu teleinformatycznego lub sieci teleinformatycznej oraz zapobieganiem tym przestępstwom, a także wykrywaniem i ściganiem sprawców tych przestępstw

Policjanci zainteresowani służbą w CBZC proszeni są o przesłanie na adres poczty e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wypełnionego i własnoręcznie podpisanego kwestionariusza kandydata do służby w Centralnym Biurze Zwalczania Cyberprzestępczości (kwestionariusza kandydata do służby w Centralnym Biurze Zwalczania Cyberprzestępczości)   w nieprzekraczalnym terminie do dnia 09 grudnia 2022 roku.

Zgłoszenia przesłane po tym terminie nie bedą rozpatrywane.

Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości zastrzega sobie możliwość udzielania odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Kolejnym etapem kwalifikacji będzie przeprowadzenie testu wiedzy i umiejętności z zakresu informatyki i języka obcego.

Zakres tematyczny testu wiedzy i umiejętności dla kandydatów do służby w Centralnym Biurze Zwalczania Cyberprzestępczości, jest określony w załączniku nr 11 do rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 12 stycznia 2022 r. w sprawie postępowania kwalifikacyjnego w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w Policji (Dz. U. z 2022 r. poz. 109).

Miejsce przeprowadzenia testu wiedzy i umiejętności z zakresu informatyki i języka obcego zostanie uzgodnione indywidualnie z kandydatami po dokonaniu wstępnej weryfikacji.

Przewidziane miejsca pełnienia służby to Warszawa oraz wszystkie inne miasta wojewódzkie.

Pliki do pobrania

  • KWESTIONARIUSZ KANDYDATA DO SŁUŻBY W CENTRALNYM BIURZE ZWALCZANIA CYBERPRZESTĘPCZOŚCI
    22.1 KB
  • ZAKRES TEMATYCZNY TESTU WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI DLA KANDYDATÓW DO SŁUŻBY W CBZC
    120.63 KB
  • ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI z dnia 12 stycznia 2022 r. w sprawie postępowania kwalifikacyjnego w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w Policji
    2.32 MB