Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Sosnowiec

Sosnowieckie Mikołajki - weź udział w konkursach

Mikołaj swojej Manufaktury w Sosnowcu tym roku nie otworzył, ale mimo pandemii, ma dla Was fajne nagrody. Co trzeba zobić, aby je zdobyć?

Sympatyczny Pan z białą brodą w tym roku ze swoja manufakturą został na biegunie północnym, jednak ma WAŻNE wiadomości dla wszystkich Sosnowiczan. Możecie zostać przez niego obdarowani. Wystarczy wziąć udział w dwóch konkursach.

SOSNOWIECKI TELEDYSK ŚWIĄTECZNY

Nakręć z najbliższymi rodzinny teledysk mikołajkowo-świąteczny! Lubisz kolędować do "Przybieżeli do Betlejem" albo tańczyć do "Last Christmas"?
Stwórz świąteczny teledysk o długości max. 2 minut, zaśpiewaj w nim z rodziną lub znajomymi kolędę, pastorałkę lub po prostu utwór świąteczny.Nagraj wideo w formacie .mp4, a następnie prześlij go (lub link np. na serwisie WeTransfer) na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W mailu podaj swoje dane kontaktowe.

Specjalna komisja konkursowa oceni pomysłowość, kreatywność i świąteczną atmosferę.

Dla filmowców-amatorów czekają atrakcyjne nagrody m.in. wysokiej jakości kamerki sportowe Xblitz Reborn 4K.

Na teledyski czekamy do 9 grudnia.

Zapoznaj się z Regulaminem.

REGULAMIN - TELEDYSK


SPECJALNA KARTKA ŚWIĄTECZNA

Wykonaj specjalną kartkę świąteczną!

Choinki, gwiazdki, św. Mikołaj i inne. Świąteczna wyobraźnia nie zna granic. Rodzice z dziećmi - wykonajcie kartki o  tematyce świątecznej, dowolną techniką i w dowolnym formacie. Wy decydujecie jak zwizualizujecie świąteczny czas (tak, tak).

Trzy kategorie wiekowe najmłodszych współautorów kartek:
- do 7 lat,
- 8-12 lat,
- 13-17 lat.

Z tyłu kartki podaj imię i wiek dziecka (współautora pracy) oraz telefon kontaktowy do rodzica/opiekuna prawnego.

Kartki można wrzucić do urn w Centrum Informacji Miejskiej (ul. Warszawska 3/20) lub w głównym budynku Urzędu Miejskiego (al. Zwycięstwa 20) albo wysłać pocztą na adres: Urząd Miejski, Wydział Kultury i Promocji Miasta, al. Zwycięstwa 20, 41-200 Sosnowiec z dopiskiem „Sosnowieckie Mikołajki” (decyduje data stempla).

Komisja konkursowa oceni pomysł, staranność i oryginalność wykonania. Dla najlepszych czekają paczki-niespodzianki od św. Mikołaja!

Na kartki czekamy do 9 grudnia.

Zapoznaj się z Regulaminem.

REGULAMIN - KARTKI


Obydwa konkursy finansowane są z programu "Bliżej Siebie".