Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Sosnowiec

Solid Edge

Już w starożytności Platon twierdził, że „początek jest najważniejszą częścią pracy”. Idąc tym tokiem rozumowania, zanim w procesie produkcji powstanie dana część, warto szczególnie pochylić się nad projektem. To w jaki sposób zostanie on wykonany, decyduje o bezpieczeństwie pojazdu oraz konsumentów branży Automotive, Aerospace czy Marine, czyli każdego z nas.

Solid Edge – nowe standardy modelowania.

Jednym z nowszych rozwiązań firmy Siemens Digital Industries Software jest parametryczny system CAD Solid Edge przeznaczony do średniego segmentu rynku. Jego zadania umożliwiają projektowanie modeli i całych zespołów w wizualizacji 2D i 3D, tworzenie wymaganej dokumentacji oraz analizę wytrzymałości CAE. Oprogramowanie składa się z wielu modułów, w tym także bezpłatnych wersji przeglądarki Solid Edge Viewer oraz modułu do tworzenia parametrycznych rysunków 2D – Solid Edge 2D Drafting, także przeznaczonego do użytku komercyjnego.

Jak wdrożyć system Solid Edge do przedsiębiorstwa?

Zmiana oprogramowania w firmie zawsze jest źródłem obaw i lęków, głównie związanych z terminami projektów oraz trudnością w wyszkoleniu zespołu. Plusem programów typu CAD wchodzących w skład rozwiązań twórców oprogramowań Software - Siemens jest to, że nad całością wdrożeń czuwa ich największy polski partner – firma CAMdivision. Do zadań zespołu z Parku Przemysłowego Źródła-Błonie należy pełna integracja oprogramowania w odniesieniu do potrzeb i specyfikacji przedsiębiorstwa. Duży nacisk CAMdivision kładzie na jak najlepsze przeszkolenie zespołu, udostępnienie wszelkich instrukcji oraz szkoleń w języku polskim. Jako tłumacz oprogramowań od Siemens gwarantują prosty interfejs programów typu CAD, w tym także Solid Edge.

Aby łatwo i szybko wdrożyć oprogramowanie Solid Edge lub poznać jego możliwości warto skontaktować się z zespołem CAMdivision przez ich stronę internetową. Dedykowany przedsiębiorstwu opiekun skontaktuje się z Państwem w celu przybliżenia bogatej oferty rozwiązań softwarowych firmy Siemens Digital Industries Software.