Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Sosnowiec

Sosnowieccy policjanci zapraszają na indywidualny bieg charytatywny organizowany przez Fundację Rób Dobro, w ramach którego zbierać będziemy środki finansowe m.in. na leczenie naszego kolegi policjanta Piotra Habryki, który uległ wypadkowi. W jego wyniku doznał bardzo poważnego urazu głowy. Piotr walczy dzielnie, jednak koszty jego rehabilitacji są bardzo wysokie. W czasie pandemii organizacja tradycyjnego biegu nie jest możliwa, dlatego powstał pomysł na to nietypowe wydarzenie.

W czasie pandemii niemożliwym jest zorganizowanie tradycyjnego biegu charytatywnego, takiego, jak choćby ten zorganizowany w zeszłym roku przez sosnowieckich policjantów i Fundację Rób Dobro.

W tym trudnym czasie nie zamierzamy jednak rezygnować z możliwości pomagania naszemu koledze, dlatego zapraszamy wszystkich profesjonalistów, pasjonatów i biegających w imię wyższych celów do udziału w indywidualnym biegu charytatywnym!
Do 31 maja każdy kto dokona rejestracji i opłaci cegiełkę - pakiet startowy, będzie mógł pomóc w opłaceniu rehabilitacji m.in naszego kolegi policjanta Piotra, który po wypadku komunikacyjnym doznał silnego urazu mózgowo-czaszkowego.

Wy wybieracie datę, czas, porę, miejsce!

Czekamy na Wasze własne trasy dobra do 31.05!

Można zapisać się wielokrotnie. Każdy chętny uczestnik, zgodnie z informacją zawartą w regulaminie, może za swój bieg otrzymać medal.

Czekamy na Was. Na profilu Fundacji Rób Dobro czekamy na zdjęcia Was i screeny Waszych tras w postach!

Czekamy na Wasze relacje! Oznaczajcie je hasztagami #trasadobra #róbdobro i wklejajcie jako komentarze do wydarzenia!

Wszyscy znaleźliśmy się w nowej, trudnej sytuacji, która wyklucza zorganizowanie i udział w tradycyjnym charytatywnym wspólnym biegu. Sport i małe akty dobra może ułatwią nam wszystkim ten czas. Kiedy zagrożenie już minie, wszyscy będziemy mogli znów spotkać się podczas biegu na wspólnej trasie.

Zapisy na bieg prowadzone są TUTAJ