Solidne samozamykacze

Drzwi są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego budynku i mieszkania. Z pozoru mogą służyć jedynie do otwierania i zamykania pomieszczeń, natomiast pełnią one wiele dodatkowych funkcji, których często nie jesteśmy do końca świadomi. Nawet najbardziej solidne i pancerne drzwi mogą stanowić niewystarczającą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Dlatego też na rynku okuć do drzwi i okien istnieje wiele rozwiązań, które usprawniają i podnoszą poziom funkcjonalności skrzydeł. Do tego rodzaju akcesoriów należą samozamykacze, które w dużej ilości dostępne są w ofercie firmy GEZE. Wielu klientów korzystających z usług niemieckiego producenta jest niezwykle zachwyconych modelem TS2000, który łączy w sobie szerokie zastosowanie z estetyką wyglądu.

Firma GEZE

Niemiecka firma GEZE jest jednym z liderów na rynku okuć do drzwi i okien. Nieprzerwanie od ponad stu lat firma zajmuje się produkcją niezwykle jakościowych i praktycznych produktów, które cieszą się uznaniem konsumentów na całym świecie. Oprócz wspomagania działania drzwi i okien, GEZE specjalizuje się również w tworzeniu systemów bezpieczeństwa o wysokim standardzie technicznym, które często stanowią obostrzenie nie do przejścia. Produkty GEZE to przede wszystkim synonim niezawodności i długowieczności, a wszystko dzięki wysokiej jakości materiałów i oddaniu pracowników ogromnego koncernu.

Samozamykacz – do czego służy?

Domykacze do drzwi GEZE stanowią fundament działalności firmy. Wśród setek dostępnych produktów to właśnie samozamykacze są flagowym produktem znanym na całym świecie. Czym tak naprawdę jest samozamykacz i na czym opiera się jego działanie? Samozamykacz to prosty mechanizm, który umożliwia automatyczne zamknięcie drzwi po ich uprzednim otwarciu. Działanie urządzenia opiera się na siłowniku hydraulicznym, który wprawia w ruch ramiona samozamykacza. Dzięki temu drzwi powracają do swojego wyjściowego położenia w sposób cichy i niezauważalny.

Model GEZE TS2000

Rozważając zakup samozamykacza do swojego domu lub lokalu usługowego model GEZE TS 2000 świetnie sprawdzi się jako element wyposażenia drzwi wewnętrznych lub zewnętrznych. Nie musimy również zwracać szczególnej uwagi, czy nasze drzwi są prawe czy lewe, ponieważ ten model pasuje do obu wariantów. Samozamykacz GEZE umożliwia płynne i komfortowe użytkowanie praktycznie każdych drzwi niezależnie od ich parametrów i tworzywa, z jakiego zostały wykonane.

Montaż samozamykacza GEZE to świetny pomysł w przypadku lokali usługowych, gdzie obserwujemy duży ruch. Są to zazwyczaj mniejsze sklepy osiedlowe bądź też lokale gastronomiczne, gdzie obsługa stara się zapewnić klientom komfortowe warunki do spożycia posiłku w ciszy i spokoju, a ciągle otwarte drzwi mogą być tego przeciwieństwem.

Samozamykacz TS2000 jest również pierwszym wyborem administratorów bloków mieszkalnych odpowiedzialnych za sprawne funkcjonowanie oraz renowacje budynków. Domykacz do drzwi doskonale sprawdza się w jako dodatkowe zabezpieczenie przed wtargnięciem osób niepowołanych lub uciążliwymi przeciągami.

Pomimo nieskomplikowanej budowy, model GEZE TS2000 posiada wkomponowany system regulacji domykania drzwi, dzięki czemu w każdej chwili możemy dostosować prędkość z jaką domykają się drzwi w zależności od naszych obecnych wymagań.

Dobra jakość w świetnej cenie

Oprócz zadowalających cech technicznych, model TS 2000 to również przystępna cena, która może się wydawać czasem nawet zbyt niska w stosunku do jakości, jaką prezentują samozamykacze GEZE. Są one również łatwo dostępne, ponieważ znajdują się w ofercie każdego renomowanego sklepu lub marketu budowlanego.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.