Komendant Miejski Policji w Sosnowcu insp. Dominik Łączyk oraz Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński serdecznie zapraszają na piknik rodzinny organizowany w dniu 28.07.2019 r. na terenie kompleksu rekreacyjnego "STAWIKI" z okazji Święta Policji przypadającego w 100-lecie utworzenia Policji Państwowej. Na przybyłych, zarówno starszych jak i najmłodszych mieszkańców naszego miasta, czekać będzie moc atrakcji. Rozpoczęcie imprezy o godzinie 15.00 na placu przed kasami Stadionu Ludowego.

Już 28.07.2019 roku na terenie parku i siedliska "Stawiki" odbędzie się piknik rodzinny z okazji Święta Policji organizowany wspólnie przez Komendę Miejską Policji w Sosnowcu i Urząd Miejski w Sosnowcu. O godz 10.00 na terenie boiska do Beach soccera na terenie Stawików rozpocznie się turniej piłki nożnej plażowej. O godz 15.00 na placu przy wejściu na stadion ludowy, gdzie ustawiona będzie scena, rozpocznie się festyn, podczas którego wspólnie z Miastem przygotowano wiele atrakcji m.in. prezentację umiejętności policyjnego psa obronnego i naukę sposobu postępowania z agresywnym psem, konkursy i quizzy, pokaz grupy reagowania służby więziennej, oraz zabawę z DJ. Na maluchy czekać będą dmuchany zamek oraz saturator, a także wiele zaaranżowanych specjalnie dla nich stoisk oferujących różnego rodzaju atrakcje. Starsze dzieci i dorośli będą mogli spróbować swych sił w symulatorze strzeleckim, symulatorach jazdy oraz wypróbować atrakcje oferowane przez Laser House. Do zwiedzania i oglądania dostępny będzie również sprzęt specjalistyczny Straży Pożarnej, Służby Więziennej oraz oczywiście Policji. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.