Na wynajem samochodów decyduje się obecnie coraz więcej turystów. To wygodna alternatywa dla komunikacji publicznej, aby urlop był jeszcze bardziej komfortowy!

Do wielu miejsc na mapie Polski i świata nie opłaca się dojechać samochodem. Czasami jest to też niemożliwe pod kątem organizacyjnym. W takich sytuacjach wybieramy inne metody transportu – linie lotnicze czy koleje.

Problem pojawia się wówczas na miejscu – jak wygodnie dojeżdżać do atrakcji czy do sklepu? Tutaj z pomocą przychodzą wypożyczanie samochodów.

Wynajmij samochód na wakacje!

Wynajem samochodu na urlop staje się coraz bardziej popularny także w Polsce. Gdy interesuje nas wypożyczalnia samochodów Warszawa to jedno z wielu miast, gdzie skorzystamy z tego rodzaju obsługi.

Planujesz wakacje? Pomyśl o wypożyczeniu samochodu!

Taka oferta ma wiele korzyści, dlatego też na pewno sprawdzi się nie tylko podczas wyjazdów całą rodziną, ale również dla osób podróżujących w parach czy samotnie.

Zalety wynajmu samochodu na wakacje:

  • pełna mobilność
  • niezależność od komunikacji publicznej
  • oszczędność czasu na dojazdach
  • wyjątkowy komfort

Ile kosztuje wynajem auta na urlop?

Jeśli chcemy zdecydować się na wynajem samochodu, koszty zależne będą głównie od jego klasy, a także od okresu, na który wypożyczamy pojazd.

W przypadku samochodów w klasie A czy B, czyli modeli miejskich, musimy liczyć się z ceną 80-100 złotych za jeden dzień wynajmu. Wyższe klasy to już wyższe wydatki, nawet około 300-500 złotych dziennie. Do cen należy dodać też kaucję.

Zwróćmy także uwagę na limit kilometrów, który narzuca wypożyczalnia samochodów Warszawa czy w innym mieście, do którego planujemy swój wyjazd.