Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Sosnowiec

W Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Orląt Lwowskich 70 w Sosnowcu został ostatnio zorganizowany I Turniej Rodzinny AKS Niwka im. Jerzego Grabary. Sosnowieccy policjanci wsparli turniej i dzielili się z najmłodszymi uczestnikami turnieju swoją wiedzą z zakresu właściwego zachowania się na trybunach i obiektach sportowych.

To kolejna inicjatywa, w ramach której policjanci włączają się w propagowanie właściwych, kulturalnych zasad sportowego dopingu. Intencją pomysłodawców i organizatorów turnieju była integracja społeczna oraz środowiska związanego z Amatorskim Klubem Sportowym, w tym młodych adeptów Akademii Piłkarskiej AKS, ich rodziców, byłych i obecnych zawodników, trenerów działaczy klubu ale i przybliżenie roli Policji podczas imprez sportowych. Policjanci zaprezentowali przygotowany materiał profilaktyczny związany z bezpiecznym i kulturalnym dopingiem, który w języku piłkarskim określany jest jako 12 zawodnik. 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.