Komendant Komisariatu Policji III w Sosnowcu serdecznie zaprasza wszystkich przedstawicieli instytucji i mieszkańców dzielnicy Zagórze na debatę społeczną na temat bezpieczeństwa. Debata będąca ewaluacją poprzednich spotkań odbędzie się w dniu 18.03.2019 r o godz 17.00 w Budynku Szkoły Podstawowej nr 46 przy ul. Gwiezdnej 2 w Sosnowcu .

Podczas debaty mieszkańcy i inne przybyłe osoby będą miały okazję zapoznać się z bieżącym stanem bezpieczeństwa dzielnicy. Spotkanie będzie również okazją do zgłoszenia wszelkich uwag i sugestii na temat negatywnych i najbardziej uciążliwych dla mieszkańców zjawisk. Policjanci zaprezentują funkcjonalność i naświetlą podstawowe korzyści płynące z korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacji Moja Komenda. Dzielnicowi natomiast przedstawią najważniejsze założenia obowiązującej już nowej formuły swojej pracy „Dzielnicowy bliżej nas”.

 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.