Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Sosnowiec

W dniu 11 lutego 2019 r. w związku z otrzymanym zgłoszeniem o kobiecie która usiłuje popełnić samobójstwo poprzez rzucenie się pod pociąg funkcjonariusze sosnowieckiej Komendy dokonali penetracji torowisk w rejonie ul. 3 Maja, gdzie ujawnili 18 letnią mieszkankę Tychów która miała zamiar odebrać sobie życie.

Po godzinie 20 dnia 11 lutego 2019 r. dyżurny Komisariatu Policji I w Sosnowcu otrzymał zgłoszenie związane z możliwością usiłowania popełnienia samobójstwa przez kobietę w rejonie torowiska przy ul. 3 Maja. Niezwłocznie na miejsce skierowano patrole celem weryfikacji interwencji. Jako pierwsi na miejsce przybyli policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Sosnowcu, którzy zauważali młodą kobietę stojącą przy torach. Zachowywała się ona nerwowo. Funkcjonariusze niezwłocznie zabrali ją w bezpieczne miejsce. Jak ustalili kobieta chciała popełnić samobójstwo poprzez rzucenie się pod pociąg. Przybyłe na miejsce pogotowie ratunkowe zabrało dziewczynę do Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu. Wymieniona była pod wpływem alkoholu.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.