W dniu wczorajszym odbyło się uroczyste pożegnanie asp.szt. Tomasza Górskiego - funkcjonariusza Zespołu Techniki Kryminalistycznej Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

W dniu wczorajszym odbyło się uroczyste pożegnanie asp.szt. Tomasza Górskiego - funkcjonariusza Zespołu Techniki Kryminalistycznej Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu. Po ponad 28 latach służby w Policji i 24 latach realizowania zadań technika kryminalistyki podjął decyzję o przejściu w stan spoczynku. W spotkaniu w sali konferencyjnej uczestniczyli Komendant Miejski Policji w Sosnowcu insp. Dominik Łączyk i I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji mł. insp. Tomasz Kłosowicz. Komendant Miejski Policji w Sosnowcu złożył udającemu się w stan spoczynku policjantowi podziękowania za duży wkład pracy, codzienne zaangażowanie, sumienne wykonywanie nałożonych zadań i wzorową postawę zawodową zaprezentowaną w trakcie wieloletniej służby w mundurze w sosnowieckiej jednostce Policji, życząc jednocześnie dużo zdrowia, dalszych sukcesów i spokojnej emerytury. Odchodzącemu policjantowi Komendant Miejski Policji w Sosnowcu wręczył okolicznościową tabliczkę.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.