UM Sosnowiec: Patriotyczne warsztaty dla dzieci w Auchan
Święto niepodległości przywitaj w barwach narodowych! Centra Handlowe Auchan w Katowicach, Mikołowie i Sosnowcu organizują 10 listopada warsztaty kreatywne, podczas których powstaną kotyliony i orły przyozdobione drewnem osiki. Udział w zajęciach jest bezpłatny!
Przed Świętem Niepodległości warto przypomnieć najmłodszym, jak wyglądają barwy narodowe i zaopatrzyć się w ozdoby przypominające o ważnych wydarzeniach. Kolejne spotkania w ramach cyklu Kreatywne warsztaty rodzinne” w Centrum Handlowym Auchan Katowice, Centrum Handlowym Auchan Mikołów oraz Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec przypomną dzieciom, dlaczego świętujemy 11 listopada. Na zajęciach powstaną kotyliony i inne symboliczne ozdoby.
Do powstania prac posłuży drewno osiki mali artyści, korzystając z gotowych wiórków, przyozdobią kotyliony i szablony orłów. Okrągłe przypinki będą dekorowane biało-czerwonymi wstążeczkami, kwiatami i osiką. Delikatne drewno będzie również wykorzystane do wyklejania szablonów orłów jednego z polskich symboli narodowych.
Warsztaty kreatywne odbędą się 10 listopada:
- w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec przy ul. Zuzanny 20 w Sosnowcu,
- w Centrum Handlowym Auchan****Mikołów przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie,
- oraz w **Centrum Handlowym Auchan Katowice **przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach.
Zajęcia będą prowadzone od 11.00 do 17.00. Wstęp bezpłatny.
Urząd Miejski w Sosnowcu, sosnowiec.pl/, sosnowiec.pl/aktualnosci/id,14993,patriotyczne_warsztaty_dla_dzieci_w_auchan.html
Ostatnie Artykuły

Kwiatowy prezent na Dzień Matki - zrobisz go własnymi rękami

Rycerze, miecze i nocne zwiedzanie - Sosnowiec wraca do średniowiecza

Sosnowiec pokaże szklane skarby z kuratorskim komentarzem

Pogrzeb posła sparaliżuje Sosnowiec - te ulice będą zamknięte

Sosnowiec pokaże miecz, zamki i husarię w wielkiej archeologicznej opowieści

LOGOS - biblijne obrazy Piotra Kwiatkowskiego stawiają pytania, które nie cichną

Szkło, które pamięta decyzje - Sosnowiec pokazuje Marię Słaboń

70 wykroczeń przy przejściach w Sosnowcu - kierowcy wpadli najczęściej

Teatr Zagłębia szuka pamięci o Hucie - te historie mogą wejść na scenę

Pałac Schoena znów łatwiej dostępny - kierowcy pojadą prościej

Majówka w Pałacu Schoena - kiedy zajrzeć do muzeum w Sosnowcu

Rowerzyści wyjadą na ulice Sosnowca, centrum złapie kilkugodzinny zastój

Dzielnicowi z Sosnowca zrobili coś więcej niż patrol - paczki trafiły do seniorów

