11 września wychowankowie Centrum Opiekuńczo-Wychowawczego Pomocy Dziecku i Rodzinie w Sosnowcu zajęli II miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Tarnobrzegu. W turnieju  startowało 14 placówek z całej Polski. Drużyna uległa w finale Radoczy. Końcowa klasyfikacja turnieju: 1 - Radocza, 2 - Sosnowiec, 3 - Łosień, 4 - Kraśnik.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wychowanek Centrum  Arkadiusz Sobczyk, który otrzymał  ufundowaną piłkę przez Grzegorza Krychowiaka z jego autografem.

Wtorkowy sukces jest kontynuacją dobrej passy z maja. W  maju tego roku chłopcy zdobyli brązowe medale w XXIV Ogólnopolskim  Turnieju Domów Dziecka im. Kazimierza Deyny w Warszawie.
Mamy nadzieję, że szczęśliwa passa będzie trwała dalej. Chłopcy  przygotowują się aktualnie do Mistrzostw Polski Placówek  Opiekuńczo-Wychowawczych w Futsalu, które odbędą się w grudniu w
Gliwicach.Gratulujemy i trzymamy kciuki!