UM Sosnowiec: Warsztaty błysku w MDK Kazimierz
Zapraszamy na warsztaty fotograficzne dotyczące użycia światła błyskowego w plenerze. Nasz gość Jakub Kaźmierczyk omówi lampy błyskowe (studyjne, reporterskie), modyfikatory (softboxy, beaty dish, parasole deep) oraz tryb TTL, HSS. Po części teoretycznej przystąpimy do fotografowania modelek w plenerze z wykorzystaniem omówionego sprzętu. Wykonane zdjęcia zostaną poddane postprodukcji w dalej części warsztatów. Cały proces obróbki zostanie dokładnie omówiony, a każdy z uczestników po zakończeniu warsztatów będzie posiadał profesjonalnie przygotowane zdjęcie.
__
Jakub Kaźmierczyk fotograf, bloger i redaktor. Autor poradników
o fotografii, jak również jednej z największych w Polsce baz wideoporadników o postprodukcji zdjęć. Ambasador firm Olympus, WD i Peak Design.
Do 14.09.2018 przyjmujemy zapisy. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Przed płatnością prosimy o kontakt telefoniczny (32 269 41 19) w celu potwierdzenia wolnych miejsc.
06 1020 2313 0000 3002 0579 8055
W tytule przelewu prosimy wpisać: warsztaty fotograficzne
Urząd Miejski w Sosnowcu, sosnowiec.pl/, sosnowiec.pl/aktualnosci/id,14765,warsztaty_blysku_w_mdk_kazimierz.html
Autor: krystian