Rodzice dzieci w kryzysie psychicznym spotkają się w Zielonym Przylądku

FOT. UM Sosnowiec
Gdy dziecko przechodzi trudny czas, rodzic często zostaje z pytaniami, na które nie ma gotowych odpowiedzi. W Sosnowcu ma się odbyć spotkanie, które stawia właśnie na rozmowę, uważne słuchanie i wymianę doświadczeń między osobami mierzącymi się z podobnym ciężarem. To przestrzeń bez oceniania, za to z szansą na złapanie oddechu i znalezienie sposobów, by lepiej wspierać młodego człowieka.
Centrum Terapii Zielony Przylądek zaprasza rodziców dzieci w kryzysie psychicznym na grupę wsparcia. Organizatorzy chcą stworzyć miejsce, w którym można bez pośpiechu powiedzieć, z czym naprawdę wiąże się codzienne towarzyszenie dziecku w kryzysie, a potem usłyszeć doświadczenia innych osób w podobnej sytuacji.
– 25 kwietnia, godz. 17.00
– Centrum Terapii Zielony Przylądek, ul. Popiełuszki 48
– wstęp bezpłatny
na podstawie: Urząd Miasta w Sosnowcu.
Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (UM Sosnowiec). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.
Ostatnie Artykuły

Szlakiem Kapturka i Arturka prowadzi trasa przez Maczki i Białą Przemszę

Rodzice dzieci w kryzysie psychicznym spotkają się w Zielonym Przylądku

Policyjny grawer wraca do Sosnowca. Rowery oznaczą przy Dworcu PKP

GeoPiknik na Żylecie wraca z grami, wykładami i meteorytem do wygrania

W Sosnowcu ruszył nabór do turnieju FIFA. Szukają około tysiąca wolontariuszy

Policjanci z Sosnowca zeszli do parku - młodzież zrobiła resztę
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga: GKS Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec 0:3. Walkower dał trzy punkty sosnowiczanom](/images/mecz/thumbnails/gks-jastrzebie-zaglebie-sosnowiec-18042026-03.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga: GKS Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec 0:3. Walkower dał trzy punkty sosnowiczanom
![[PIŁKA RĘCZNA] MTS Chrzanów – Zagłębie Handball Team Sosnowiec 30:32 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D) – sosnowiczanie odwrócili losy meczu po przerwie](/images/mecz/mts-chrzanow-zaglebie-handball-team-sosnowiec-18042026-3032-2.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] MTS Chrzanów – Zagłębie Handball Team Sosnowiec 30:32 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D) – sosnowiczanie odwrócili losy meczu po przerwie

Dron nad pasami wyłapał kierowców - w Sosnowcu padło 141 wykroczeń

Kolejówka usłyszała gorzką lekcję - policjant uderzył w alkohol i narkotyki

Sosnowiecka drogówka rozdaje ulotki, bo nawet mała dawka alkoholu zmienia jazdę

W Sosnowcu padły mocne słowa o alkoholu - uczniowie usłyszeli o konsekwencjach

127 przekroczeń prędkości - sosnowiecka drogówka wyłapała też kierowcę z zakazem

