Jubileuszowy mecz piłkarek w Sosnowcu - bilety już dostępne
Przygotujcie się na piłkarskie emocje! Już wkrótce na ArcelorMittal Park odbędzie się wyjątkowy mecz, który upamiętni 100-lecie klubu Czarni Sosnowiec. Nasze piłkarki zmierzą się z renomowanym niemieckim zespołem Bayer Leverkusen. Zapowiada się niezapomniane wydarzenie sportowe!

Setna rocznica klubu Czarni Sosnowiec: wyjątkowy mecz piłkarski

Z okazji setnej rocznicy istnienia klubu Czarni Sosnowiec, organizowany jest jubileuszowy mecz piłkarski, który odbędzie się 31 lipca na ArcelorMittal Park. To niezwykłe wydarzenie przyciągnie uwagę nie tylko lokalnych kibiców, ale również sympatyków piłki nożnej z całego regionu. W ramach obchodów jubileuszu, nasze piłkarki staną do rywalizacji z drużyną Bayer Leverkusen, co z pewnością będzie wielkim wyzwaniem i okazją do pokazania swoich umiejętności.

Informacje o biletach: ceny i dostępność

Bilety na ten wyjątkowy mecz są już dostępne w sprzedaży. Ceny biletów zostały ustalone w taki sposób, aby każdy mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu. Bilet normalny kosztuje 10 zł, natomiast bilet ulgowy, przeznaczony dla dzieci i młodzieży, to wydatek rzędu 5 zł. Dla osób pragnących przeżyć mecz w bardziej ekskluzywnych warunkach, dostępne są bilety VIP w cenie 150 zł. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu, aby zabezpieczyć sobie miejsce na stadionie i wspierać nasze piłkarki w tym historycznym spotkaniu.

ArcelorMittal Park: miejsce pełne sportowych emocji

ArcelorMittal Park, będący gospodarzem tego wyjątkowego meczu, to miejsce, które już wielokrotnie gościło ważne wydarzenia sportowe. Stadion ten, znany z doskonałej infrastruktury i przyjaznej atmosfery, jest idealnym miejscem na takie jubileuszowe spotkanie. Kibice mogą liczyć na doskonałe warunki do oglądania meczu i wspierania swoich ulubionych drużyn.

Nie przegapcie tej okazji, aby stać się częścią historii klubu Czarni Sosnowiec i wspólnie świętować jego 100-lecie. Przygotujcie szaliki, flagi i niech stadion wypełni się dopingiem dla naszych piłkarek. Do zobaczenia 31 lipca na ArcelorMittal Park!


UM Sosnowiec