Wernisaż wystawy akwareli Marty Paśnik w Filii nr 15 już 19 czerwca
W czerwcu mieszkańców Sosnowca czeka niezwykłe wydarzenie artystyczne. W Filii nr 15 Miejskiej Biblioteki Publicznej odbędzie się wernisaż wystawy akwareli Marty Paśnik pod tytułem "Wróżkowanie".
  1. Wernisaż odbędzie się 19 czerwca o godz. 16:00.
  2. Wystawa potrwa do 20 lipca 2024 roku.
  3. Wstęp na wydarzenie jest wolny.
  4. Wystawa przedstawia magiczne sceny z letniego lasu.

Wystawa "Wróżkowanie" Marty Paśnik to unikalna okazja, aby przenieść się do świata pełnego magii i beztroski. Artystka zaprasza wszystkich do zanurzenia się w akwarelowych obrazach, które ukazują sceny z magicznego lasu wypełnionego wróżkami i tajemniczymi stworzeniami.

- "Zapraszam do zanurzenia się w akwarelowym świecie czarów i beztroski, spędźmy to lato razem w krainie wróżek. Razem obejrzymy cuda ukryte w koronach drzew i na dnie jeziora, doświadczymy wieczornego pikniku na łące i spaceru ze świetlikami o zmierzchu. Poznamy magiczne stworzenia i będziemy kąpać się w blasku gwiazd. Magiczny, leśny zagajnik otworzy swoje podwoje już 19 czerwca.” - mówi Marta Paśnik.

Wernisaż odbędzie się w siedzibie biblioteki przy ul. S. Kisielewskiego 9a. Wszyscy miłośnicy sztuki mają szansę na darmowe uczestnictwo w tym wydarzeniu, które potrwa od 19 czerwca do 20 lipca 2024 roku. To doskonała okazja, aby na chwilę oderwać się od codzienności i zanurzyć w magiczny świat akwareli.

Organizatorzy serdecznie zachęcają do udziału oraz do śledzenia dalszych wydarzeń i nowości Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu poprzez zapisy do newslettera oraz na ich profilach w mediach społecznościowych.


Opierając się na: Biblioteka w Sosnowcu