UM Sosnowiec: Stand-up na Małacha vol. 2
Zapraszamy na wyjątkowy festiwal humoru, który rozświetli lutowe wieczory w Sosnowcu! "Stand-up na Małacha vol. 2" to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie dobrą zabawę i chcą doświadczyć niezapomnianych emocji. W ciągu kilku dni, od 6 do 13 lutego, nasze miasto zamieni się w scenę dla najśmieszniejszych komików w kraju. Nie przegap!
  • Wyjątkowy festiwal stand-upu w Sosnowcu.
  • Spotkaj 10 wybitnych artystów w 10 lokalnych lokalach.
  • Gwarancja doskonałej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

W nadchodzących dniach mieszkańcy Sosnowca i okolic będą mieli niepowtarzalną okazję doświadczyć festiwalu humoru "Stand-up na Małacha vol. 2". Jest to druga edycja wydarzenia, które zyskało ogromną popularność wśród miłośników stand-upu. Przez cały tydzień, od 6 do 8 lutego oraz 12-13 lutego, na różnych scenach miasta wystąpią utalentowani komicy, obiecując publiczności wieczory pełne śmiechu i dobrej zabawy.

Pierwszego dnia, we wtorek 6 lutego, o godzinie 18:00, lokalna księgarnia stanie się miejscem rywalizacji podczas Turnieju Open mic, prowadzonego przez Piotra Przytułę. Uczestnicy będą mieli szansę na wygranie 700 zł. Tego samego wieczoru o 20:00, Piotr Przytuła zaprezentuje również Damiana Kubika w Chicago Bar&Restaurant.

W kolejne dni festiwal przenosi się do innych sosnowieckich lokali. W środę 7 lutego, o 18:00, Ministerstwo Śledzia i Wódki gościć będzie Łukasza Wolskiego, a o 20:00 w Tapas Bar Maya odbędzie się występ Romana Travnička. Czwartek, 8 lutego, przyniesie występy Szymona Baranieckiego w Dzień i Noc oraz improwizację Krzysztofa Kasparka w Comityva 2.0.

Po krótkiej przerwie, festiwal wróci w poniedziałek 12 lutego, kiedy to o 18:00 w Nora Bar wystąpi Tomek Machnicki, a o 20:00 w Zapiekarniku będzie można posłuchać Zbycha Grabowskiego. Ostatni dzień, wtorek 13 lutego, przyniesie występy Roberta Glombicy w Herbaciarni Filiżanka i Przemka Grajnego w Kaprys Food&Coffee, obydwa prowadzone przez Piotra Przytułę.

Wydarzenie "Stand-up na Małacha vol. 2" to znakomita okazja, aby na własnej skórze przekonać się, jak wiele talentu i humoru kryje w sobie polska scena stand-upowa. Mieszkańcy Sosnowca mają szansę na spędzenie kilku niezapomnianych wieczorów w towarzystwie wybitnych komików, co z pewnością będzie świetnym sposobem na rozgrzanie się w lutowe wieczory. Nie przegapcie tej okazji!


UM Sosnowiec