Zespół Poszukiwań Wydziału Kryminalnego KMP w Sosnowcu prowadzi czynności poszukiwawcze za Marcinem Jeżowskim. Mężczyzna 5 sierpnia 2023 roku oddaliła się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego prosimy o kontakt pod numer telefonu: 47 852 13 04 lub telefon 112.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego sosnowieckiej komendy miejskiej poszukują zaginionego 37-letniego mieszkańca Sosnowca. Marcin Jeżowski 5 sierpnia 2023 roku  wyszedł z domu około godziny 10, nie informując gdzie się udaje i do kogo i z kim. Nie posiada przy sobie dokumentów i telefonu komórkowego

Rysopis: wiek około 35 lat, wzrost: 175 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie koloru ciemny blond, oczy koloru brązowego, braki w  uzębieniu sześciu górnych zębów, uszy średnie - przylegające. 

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod nr tel. 47 852 13 04  lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. alarmowego 112.

 

 

 

  • ZAGINĄŁ MARCIN JEŻOWSKI