Ekodren - Twój partner w tworzeniu przydomowej oczyszczalni ścieków

W dzisiejszych czasach kwestie takie jak ekologia, wspólne dbanie o środowisko czy też oczyszczanie ścieków są bardzo istotne. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, iż oczyszczaniem ścieków można zajmować się na własną rękę bez ponoszenia bardzo wysokich kosztów. Dlatego też pragniemy przedstawić naszą firmę Ekodren, która tworzy innowacyjne rozwiązania pod kątem przydomowego oczyszczania ścieków.

Czym się zajmujemy?

W ogólnym ujęciu nasza firma zajmuje się tworzeniem innowacyjnych produktów oraz usług mających na celu umożliwienie bądź usprawnienie oczyszczania ścieków w wymiarze lokalnym. Innymi słowy - pomagamy budować instalacje do domowego oczyszczania ścieków w celu occhrony środowiska oraz obniżenia kosztów oczyszczania ścieków w tradycyjnym rozumowaniu. Mowa tutaj o konieczności ponoszenia stałych opłat na rzecz oczyszczalni ścieków, które wielokrotnie przewyższają koszty zakupu i eksploatacji naszych produktów.

W naszej ofercie można znaleźć szereg produktów i rozwiązań przeznaczonych do różnych sposobów oczyszczania ścieków przy domu. Mowa tutaj przede wszystkim o:

  • oczyszczaniu biologicznym;
  • oczyszczaniu tunelowym;
  • oczyszczaniu drenażowym;
  • możliwości zakupu dodatkowych akcesoriów do oczyszczania ścieków;
  • innych usługach np. osadnikach gnilnych.

Dzięki szerokiej gamie produktów oraz innowacyjnych technologii użytych przy procesie ich tworzenia możemy zapewnić najwyższą jakość naszych usług dla wybranych klientów. Dodatkowo już przy procesie tworzenia nowych rozwiązań konsultujemy się z najlepszymi ekspertami oraz doradcami z zakresu technologii czy też ochrony środowiska. Jesteśmy w stanie dostarczyć nasze produkty również w zależności od liczby mieszkańców danego gospodarstwa domowego.

Zbiorniki na deszczówkę - https://ekodren.pl/k/woda-deszczowa/zbiorniki-na-deszczowke/

Co wyróżnia nas na tle innych marek?

Głównym czynnikiem wyróżniającym naszą firmę pośród innych marek jest fakt, iż tworzymy firmę rodzinną, w której pracują trzy pokolenia. Od przeszło 20 lat tworzymy z pasją produkty i rozwiązania dla naszych klientów. Mają one na celu usprawnienie oczyszczania ścieków bez względu na wielkość domu czy liczbę domowników.

W dodatku współpracujemy ze znanymi markami w zakresie oczyszczania ścieków i dostarczania technologii takimi jak August, Biorock czy też Graf. Co więcej, korzystając z naszych usług jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość, która jest adekwatna do ceny danego produktu i jednocześnie jest konkurencyjna na tle innych marek.

Ponadto w zakres naszych usług wliczone są kompleksowy proces oceny lokalizacji danej oczyszczalni ścieków przy domu jak i kompletny proces montażu. Wobec tego nie należy się obawiać, iż proces montażu czy następnie korzystania z instalacji będzie niezrozumiały i skomplikowany dla domowników. Jesteśmy również w stanie zapewnić wsparcie w zakresie wykopu, motażu dopływu jak i odpływu poprzez uruchomienie oczyszczalni i zaznajomienie użytkowników z całym urządzeniem aż po kompletną dokumentację projektu montażu wybranej oczyszczalni.

dodatkowe akcesoria do oczyszczania ścieków