chrobry-glogow-zaklady-na-zywo-pzbuk

Rozgrywki na zapleczu Ekstraklasy powoli dobiegają końca, jednak emocje jeszcze się nie skończyły. W ostatniej kolejce zdecyduje się kwestia tego, kto oprócz Miedzi Legnica wywalczy bezpośredni awans do wyższej klasy rozgrywkowej, a także do rozdysponowania pozostały również pozycje barażowe. Czy Chrobry Głogów zapewni sobie udział w barażach w meczu z Zagłębiem Sosnowiec?

Chrobry Głogów vs Zagłębie Sosnowiec

Nie ma żadnych wątpliwości, że zarówno w ofercie zakładów przedmeczowych, jak i w kursach dostępnych na żywo, faworytem tego spotkania jest Chrobry Głogów. Aktualnie ta drużyna plasuje się na 6 miejscu w tabeli i ma w dorobku 47 punktów. Głogowianie muszą się jednak bronić przed atakiem z dolnych pozycji w tabeli, ponieważ za ich plecami czai się Sandecja, Podbeskidzie, a także ŁKS, które nadal mają matematyczne szanse, aby wyprzedzić ich na finiszu.

W ostatniej kolejce Chrobry zremisował kluczowe spotkanie z Sandecją Nowy Sącz. Zwycięstwo w tej potyczce zapewniłoby piłkarzom z Nowego Sącza miejsce w barażach, a tak muszą jeszcze postawić kropkę nad i. Wydaje się jednak, że zadanie nie będzie trudne, ponieważ ich przeciwnikiem jest Zagłębie Sosnowiec, które po ostatnich wynikach zapewniło sobie już utrzymanie. Zakłady bukmacherskie dostępne na pzbuk.pl wskazują, że Chrobry jest zdecydowanym faworytem.

Drużyna z Sosnowca w ostatnich tygodniach toczyła zażartą rywalizację ze Stomilem Olsztyn o utrzymanie na boiskach 1. Ligi. Ostatecznie zadanie udało się wykonać drużynie Zagłębia, które w tym momencie ma 4 oczka przewagi nad strefą spadkową.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami, które odbyło się w 2021 roku, zakończyło się zwycięstwem Zagłębia Sosnowiec. Warto jednak wspomnieć, że na tamtym etapie sezonu piłkarze tego zespołu byli faworytem, ponieważ grali przed własną publicznością. Spotkanie doskonale rozpoczęło się dla Zagłębia, gdyż wyszli oni na 3-bramkowe prowadzenie, a zakłady na żywo nie miały wątpliwości, że gospodarze wywalczą trzy punkty. Jak się później okazało, niewiele brakowało do niespodzianki, ponieważ goście odrobili 2 bramki straty, ale zabrakło im czasu, aby wywieźć z Sosnowca jakieś punkty.

Najnowsze wiadomości z Sosnowca!

Zakłady bukmacherskie na żywo

Już dzisiaj jest dostępna oferta zakładów przedmeczowych na to spotkanie, na stronie takiej jak PZBuk. Zdecydowanym faworytem ze względu na sytuację w tabeli, a także położenie obu drużyn jest ekipa Chrobrego Głogów. Warto jednak pamiętać, że w ofercie PZBuk jest dostępna również sekcja zakładów na żywo. To właśnie tam możesz na bieżąco reagować na boiskowe wydarzenia.

W sekcji zakładów na żywo są dostępne propozycje zarówno dotyczące zwycięzcy meczu, jak i konkretnych rynków na kartki, rzuty rożne i inne interesujące elementy. Sprawdź już po pierwszym gwizdku sędziego, co analitycy PZBuk przygotowali w sekcji zakładów live.

Poniżej zamieszczamy wypowiedź jednego z typerów.„Uważam, że Chrobry nie będzie miał problemów z wygraniem tej rywalizacji. Zagłębie ma już zapewnione utrzymanie, więc piłkarze zapewne zdejmą trochę nogę z gazu. Głogowianie muszą to wygrać i dlatego stawiam właśnie na nich. Żelazna defensywa powinna być kluczem do sukcesu!”

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autorka tekstu: Kamila Bischof – kiedyś redaktorka portalu Zagranie.com, obecnie związana z agencją tnbt digital. Od samego początku w branży iGaming, zajmuję się dostarczanie artykułów dotyczących zakładów bukmacherskich. Na linkedin www.linkedin.com/in/kamila-bischof