UM Sosnowiec: Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska zaprasza na Dni Otwarte on-line
Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska im. Legionów Polskich (ul. Legionów 9) zaprasza na Dni Otwarte on-line.
Zapraszamy Ósmoklasistów i Rodziców Ósmoklasistów na wirtualne dni otwarte, które odbędą się w dniach 27 i 29 kwietnia 2021r. o godzinie 17:00
mail kontaktowy dla kandydatów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Urząd Miejski w Sosnowcu, sosnowiec.pl/aktualnosci/id,17974,technikum_nr_6_grafiki_logistyki_i_srodowiska_zaprasza_na_dni_otwarte_on-line.html
Ostatnie Artykuły
![[PIŁKA NOŻNA] KS Świt Szczecin – Zagłębie Sosnowiec 2:1 w Betclic 2. lidze – gospodarze odwrócili wynik po przerwie](/images/mecz/thumbnails/ks-swit-szczecin-zaglebie-sosnowiec-04042026-21.webp)
[PIŁKA NOŻNA] KS Świt Szczecin – Zagłębie Sosnowiec 2:1 w Betclic 2. lidze – gospodarze odwrócili wynik po przerwie

Carporty przy Egzotarium przykryją parking i dadzą energię ze słońca

20 policjantów ruszyło na ulice Sosnowca - efekt akcji nie zostawił złudzeń
![[HOKEJ] Tauron Hokej Liga – Zagłębie Sosnowiec – Unia Oświęcim 4:3 po dogrywce](/images/mecz/thumbnails/zaglebie-sosnowiec-unia-oswiecim-02042026-43.webp)
[HOKEJ] Tauron Hokej Liga – Zagłębie Sosnowiec – Unia Oświęcim 4:3 po dogrywce

Sosnowiec buduje zaplecze na kryzys i już szykuje kolejne miliony

Elektronik w Sosnowcu usłyszał ostrzeżenie o narkotykach bez taryfy ulgowej

Jedna fałszywa promocja i pieniądze znikają w sieci błyskawicznie

Pisanki z włóczki i dawny rzemieślniczy trik - warsztaty, które wciągają

Pałac Emmy Schoen znów otwiera drzwi - kwietniowe spacery z przewodnikiem

Bartosz Jaskóła wraca w Sosnowcu - wystawa odsłania jego twórczy nerw

Ryanair szykuje w Sosnowcu lotnicze centrum serwisowe za pół miliarda euro

Pałac Schoena skraca świąteczne wizyty - sprawdź, kiedy jest otwarty

Świąteczny tłok kusi kieszonkowców - portfel znika w sekundę

