Nadawaj paczki bez etykiety prosto w aplikacji InPost Mobile!

Szukasz sposobu, żeby szybko i 24/7 nadawać swoje paczki? Z InPost Mobile możesz wysyłać taniej przesyłki bez drukowania etykiety i zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz. Wprowadzenie nadań do aplikacji InPost Mobile to prawdziwy game changer i fantastyczne, niezwykle użyteczne rozwiązanie dla wszystkich entuzjastów Paczkomatów.

Nadanie w aplikacji, w początkowej fazie, można opłacić przy pomocy popularnej płatności BLIK. Zapewniamy jednak, że już teraz wysyłanie paczek jest niezwykle proste i szybkie. Planujemy, wraz z kolejnymi aktualizacjami, rozszerzać dostępne opcje płatności.

Nadanie paczki bez etykiety w kilku krokach

Wysyłanie paczek jeszcze nigdy nie było takie proste i szybkie. Na dobrą sprawę cały proces nadania w aplikacji InPost Mobile można zamknąć w 4 krokach.

  1. Spakuj paczkę

Zadbaj o odpowiednie zabezpieczenie przesyłki i zmierz jej gabaryt. Do wyboru masz skrytki w trzech rozmiarach.

  • Gabaryt A (8 x 38 x 64 cm)

W tym rozmiarze wyślesz na przykład płytę CD, książkę czy mniejsze ubrania.

  • Gabaryt B (19 x 38 x 64 cm)

W tym rozmiarze wyślesz na przykład buty, kosmetyki czy większe ubrania.

  • Gabaryt C (41 x 38 x 64 cm)

W tym rozmiarze wyślesz na przykład ekspres do kawy, drukarkę czy konsolę do gier.

  1. W aplikacji, w dolnym menu, wybierz środkową ikonę ze strzałką (Nadaj)

Zaznacz wybraną formę wysyłki, a następnie uzupełnij wymagane dane odbiorcy
i nadawcy. Twój numer telefonu wypełni się automatycznie!

  1. Opłać wysyłkę BLIKiem

Po uzupełnieniu informacji, zostaniesz przekierowany do płatności BLIK. Po ukończeniu płatności, w aplikacji pojawi się 9-cyfrowy kod nadania oraz kod QR. Kod nadania otrzymasz również w mailu.

  1. Nadaj w Paczkomacie

Z przygotowaną paczką udaj się do dowolnego Paczkomatu. W czytniku w Paczkomacie zeskanuj kod QR z aplikacji lub na ekranie Paczkomatu wybierz opcję „Mam kod nadania lub kod zwrotu” i wpisz dane – skrytka otworzy się automatycznie! Teraz włóż paczkę do skrytki.

Wysłanie paczki kurierem z Paczkomatu jest możliwe

W aplikacji InPost Mobile beztykietowo nadasz również paczkę kurierską na adres firmowy lub domowy. Co najważniejsze, możesz to zrobić w dowolnym Paczkomacie. Wystarczy, że w aplikacji wybierzesz opcję Paczkomat > Dom, a w dalszej kolejności uzupełnisz poszczególne sekcje tak, jak w instruktażu powyżej. I, podobnie jak w przypadku nadania z Paczkomatu do Paczkomatu, nie musisz już na swojej paczce przyklejać żadnej etykiety ani umieszczać kodu nadania, choć oczywiście jeśli chcesz – możesz to zrobić.

Gdzie znajdę aplikację InPost Mobile?

Przypominamy, że InPost Mobile, podobnie jak inne aplikacje mobilne, należy pobierać wyłącznie z oficjalnych, autoryzowanych źródeł. Jeśli nie masz jeszcze InPost Mobile w swoim telefonie, a chcesz nadawać przesyłki bez etykiety i otwierać skrytki zdalnie, to znajdziesz aplikację w sklepach Google Play, App Store i Huawei AppGallery.

nadawaj prosto z aplikacji InPost Mobile