Jakie kolory spodni będą idealne na wycieczkę do lasu czy parku?

Kontakt z dziką naturą to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Coraz więcej osób decyduje się na wyprawy do lasu lub spacer po parku. W ten sposób odpoczywajmy od miejskiego zgiełku i korzystamy z pięknej pogody. A jak ubrać się na taką wyprawę?

Skoncentrujmy się na spodniach. To one chronią nasze nogi przed mrozem, wilgocią lub kolczastymi krzewami, których w lasach nie brakuje. O ile ich fason jest oczywisty - są to bojówki ze ściągaczami na nogawkach - o tyle kolor jest już kwestią bardzo indywidualną. Jakie spodnie męskie wybrać? Prezentujemy najpopularniejsze propozycje, które cieszą się rosnącą popularnością kupujących.

Czerń, czyli opcja na wszystkie warunki

Zacznijmy od propozycji, która jest najbardziej uniwersalna. Czarne spodnie męskie zapewniają maksymalną ochronę przed widocznymi zanieczyszczeniami. Każdy renomowany sklep internetowy ze spodniami męskimi ma w swojej ofercie wiele ciekawych propozycji, na przykład joggery, bojówki, typu slim/fit, czy szorty. Warto mieć takie spodnie w swojej szafie co podkreśla ten artykuł o spodniach męskich.

Moro, czyli słuszny wybór

Gdy chodzi o wycieczki na łono natury, moro to jedna z najlepszych propozycji. Klasyczne leśne moro posiada w swoich barwach wszystkie kolory, które można spotkać w lesie lub parku. Jeśli usiądziesz lub przewrócisz się na trawę, ziemię, piasek, czy spróchniałe drewno, nie będzie tego widać na spodniach.

Oliwkowy, granatowy lub khaki – który odpowiada Twoim potrzebom?

Ciemny odcień granatu to propozycja, dzięki której nie będzie widać potencjalnych zabrudzeń. Podobnie jest z ciemnym kolorem oliwkowym, który często proponowany jest w przypadku terenowych bojówek. Granatowy to kolor nieco bardziej uniwersalny, pasujący zarówno do codziennych kreacji, jak i na wycieczki lub spacery po parku oraz prostych leśnych szlakach.

Na samym końcu zostawiliśmy khaki, które mogą kojarzyć się na dwa sposoby: z miejskim stylm casualowym i piaskowym moro. Czy taka propozycja sprawdzi się podczas wycieczek do lasu i parku? Jeśli nie będziecie wychodzić poza deptak i czy park, jak najbardziej. Są jednak lepsze kolory, gdy czasem lubicie zboczyć z wytyczonej trasy. Na khakach dość szybko będzie widać zabrudzenia wynikające z kontaktu z ziemią lub trawą.