Spektakl teatralny Przybora na 102
 
12 stycznia o godz.18.00 w Sali Widowiskowo-Koncertowej Muza odbędzie się spektakl teatralny: Przybora na 102.
Piosenki: Jeremi Przybora (słowa), Jerzy Wasowski (muzyka)

Obsada:  Magda Umer i słynny „Kino-teatr Mumio” w składzie: Jadwiga Basińska, Darek Basiński i Jacek Borusiński oraz muzycy: Wojciech Borkowski, Tomasz Drozdek (Mumio) i Maciej Szczyciński

Na scenie spotykają się trzy artystyczne temperamenty – Jeremiego Przybory, Magdy Umer i Mumio. Jest więc dowcipnie i bardzo zabawnie, ale też refleksyjnie i wzruszająco. Postaci ujmują wrażliwością i szczerością, a całość jest wspaniale wzbogacona muzycznie przez oryginalne trio. Teksty Mistrza Jeremiego są przeplatane szalonymi improwizacjami spod znaku Mumio, do których jakże udaną kontrę stanowi kojąca postać Ciotki Mizerii w świetnym wykonaniu Magdy Umer. Wszystko pięknie z dużym wdziękiem powiedziane i zaśpiewane. Teatralno – muzyczna konwencja okazuje się strzałem w dziesiątkę. Publiczność szaleje. Zapraszamy serdecznie! Tego nie wolno przegapić!!

 

12.01.2020 godzina 18:00 Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA ul. Warszawska 2, Sosnowiec

Bilety w cenie: Kat.A - 74,00zł / Kat.B - 64,00zł

Bilety dostępne online na stronie  http://www.kiepura.pl w kasie Sali Widowiskowo - Koncertowej MUZA oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury. Zapraszamy.