Metropolitalne Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych - będą bezpłatne linie autobusowe

Fundacja Wolne Miejsce po raz kolejny zaprasza na wspólne Śniadanie Wielkanocne, które odbędzie się  21 kwietnia o godz. 10.00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, obok Spodka.

- Wielkanoc to dzień, na który czekamy, by móc spotkać się z najbliższymi i spędzić go w wyjątkowej atmosferze. Są jednak osoby, które nie mają takiej możliwości, stąd nasza propozycja w pierwszej kolejności dedykowana jest osobom samotnym. Naszą podstawową ideą jest organizowanie śniadania wielkanocnego dokładnie dnia, którego wszyscy obchodzą święta, w godzinach porannych i tym się wyróżniamy... - podkreśla Mikołaj Rykowski, założyciela i prezesa Fundacji Wolne Miejsce.

Organizatorzy zapewnili także mozliwość transportu. Prezentujemy oficjalny rozkładu jazdy specjalnych linii autobusowych, których trasy zostały zaplanowane tak, by każdy mieszkaniec miast partnerujących wydarzeniu mógł bezpiecznie i bezpłatnie dotrzeć na śniadanie oraz z niego wrócić. Dotyczy to również mieszkańców naszego miasta. Szczegóły - kliknij TUTAJ

Więcej informacji  - kliknij TUTAJ

Prezentujemy także oficjalny rozkładu jazdy specjalnych linii autobusowych, których trasy zostały zaplanowane tak, by każdy mieszkaniec miast partnerujących wydarzeniu mógł bezpiecznie i bezpłatnie dotrzeć na śniadanie oraz z niego wrócić.

Przypomnimy najważniejsze informacje o Metropolitalnym Śniadaniu Wielkanocnym dla Samotnych 2019

Data: 21 kwietnia (Niedziela Wielkanocna) 2019 r.

Godz. 10.00 (otwarcie bram od 9.00)

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Plac Sławka i Antalia 1 – Katowice

Bezpłatny dojazd z miast objętych patronatem burmistrzów i prezydentów:

Będzin

Bytom

Chorzów

Czeladź

Dąbrowa Górnicza

Katowice

Mysłowie

Piekary

Ruda Śląskie

Siemianowice Śląskie

Sosnowiec

Świętochłowice

Wojkowice

Zabrze