Metropolitalne Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych - będą bezpłatne linie autobusowe

Fundacja Wolne Miejsce po raz kolejny zaprasza na wspólne Śniadanie Wielkanocne, które odbędzie się  21 kwietnia o godz. 10.00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, obok Spodka.

- Wielkanoc to dzień, na który czekamy, by móc spotkać się z najbliższymi i spędzić go w wyjątkowej atmosferze. Są jednak osoby, które nie mają takiej możliwości, stąd nasza propozycja w pierwszej kolejności dedykowana jest osobom samotnym. Naszą podstawową ideą jest organizowanie śniadania wielkanocnego dokładnie dnia, którego wszyscy obchodzą święta, w godzinach porannych i tym się wyróżniamy... - podkreśla Mikołaj Rykowski, założyciela i prezesa Fundacji Wolne Miejsce.

Organizatorzy zapewnili także mozliwość transportu. Prezentujemy oficjalny rozkładu jazdy specjalnych linii autobusowych, których trasy zostały zaplanowane tak, by każdy mieszkaniec miast partnerujących wydarzeniu mógł bezpiecznie i bezpłatnie dotrzeć na śniadanie oraz z niego wrócić. Dotyczy to również mieszkańców naszego miasta. Szczegóły - kliknij TUTAJ

Więcej informacji  - kliknij TUTAJ

Prezentujemy także oficjalny rozkładu jazdy specjalnych linii autobusowych, których trasy zostały zaplanowane tak, by każdy mieszkaniec miast partnerujących wydarzeniu mógł bezpiecznie i bezpłatnie dotrzeć na śniadanie oraz z niego wrócić.

Przypomnimy najważniejsze informacje o Metropolitalnym Śniadaniu Wielkanocnym dla Samotnych 2019

Data: 21 kwietnia (Niedziela Wielkanocna) 2019 r.

Godz. 10.00 (otwarcie bram od 9.00)

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Plac Sławka i Antalia 1 – Katowice

Bezpłatny dojazd z miast objętych patronatem burmistrzów i prezydentów:

Będzin

Bytom

Chorzów

Czeladź

Dąbrowa Górnicza

Katowice

Mysłowie

Piekary

Ruda Śląskie

Siemianowice Śląskie

Sosnowiec

Świętochłowice

Wojkowice

Zabrze


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.