Narodziny dziecka są wyjątkowe dla każdych rodziców. Odmieniają ich świat. Pojawia się jeszcze jeden członek rodziny, o którego trzeba dbać, troszczyć się i pielęgnować. Przynosi on także wiele radości i uśmiechu każdego dnia. Pierwsze spojrzenia na maluszka po porodzie jest dla jego mamy, a czasem taty, niezapomnianym przeżyciem. Dlatego, wiele firm oferuje wykonanie niezwykłych pamiątek z urodzin dziecka – fødselsplakat – to jedna z nich!

Fødselsplakat – wyjątkowa pamiątka rodzinna

Po urodzeniu dziecka, natychmiast wykonujemy mu wiele zdjęć, tak, by zawsze móc przypomnieć sobie, jak dziecko wyglądało tuż po porodzie. Zdjęcia mają obecnie doskonałą jakość, nawet te, które wykonywane są telefonem komórkowym. Jednak, nie informują one o tym, ile maluszek po urodzeniu ważył, jaką miał długość, czy w jakim szpitalu przyszedł na świat. Na fødselsplakat wszystkie te informacje są zawarte, a zatem, podobna jest informacja o: wadze i długości dziecka, dacie, godzinie i miejscu przyjścia na świat. Znajduje się na nim również imię i nazwisko dziecka. Oczywiście grafika przedstawia – co najważniejsze – postać noworodka w wymiarach 1:1, a więc w wymiarach rzeczywistych. Możliwość powieszenie takiej grafiki na ściennie to jest coś!

Czy fødselsplakat może być prezentem?

Oczywiście, że tak! Chociaż wiele par, którym urodziło się dziecko zamawia go, to równie dobrze, zakupić go mogą przyjaciele lub rodzina, w prezencie świeżo upieczonym rodzicom lub rodzicowi. Taka pamiątka na pewno sprawi dużo radości i satysfakcji – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Grafika w tym stylu potrafi rozczulić i złapać za serce, ale co najważniejsze, będzie pamiątką na wiele, wiele lat! Jeżeli nie chcesz kupować „oklepanych” prezentów, a więc np. pampersów, ubranek, bucików, czy grzechotek, wypróbuj ten pomysł – z całą pewnością się spodoba!

Fødselsplakat – dlaczego takie modne?

Dlaczego zamawianie fødselsplakat jest modne? Ponieważ jest pamiątką wyjątkową: spersonalizowaną. Dzięki temu, prezent jest faktycznie dla dziecka – znajduje się na nim jego imię i dane, które są tylko tego dziecka. Kiedy maluch dorośnie, będzie dumny, że ma tego typu pamiątkę. Czy ty chciałbyś mieć taką pamiątkę? Z pewnością tak! Właśnie dlatego, pomysł ten jest tak popularny i tak wielu rodziców chce w ten sposób uczcić przyjście na świat swojego dziecka.

Fødselsplakat – zachowaj wspomnienia na długo

Jakie jest najlepsze miejsce dla fødselsplakat?

Zastanawiasz się, jakie miejsce będzie najlepsze dla fødselsplakat? Gdzie ta grafika będzie prezentowała się najlepiej? Wybierając fødselsplakat można zdecydować się na konkretne tło, kolory, a także na ramę. Warto dobrze przemyśleć, gdzie ta pamiątka będzie się znajdować, tak, aby idealnie dopasować jej kolorystykę do miejsca (jeżeli nie wiesz tego jeszcze, możesz wybrać opcję bez ramy. W odpowiednim czasie sam zakupisz pasującą ramę). Jedni decydują się, aby fødselsplakat został powieszony w centralnym miejscu domu – dla jednych jest to jadalnia, dla innych salon. Inni chcą, aby był tam, gdzie reszta zdjęć rodzinnych. Jeszcze inni są zdania, że jest to dość intymna i rodzinna pamiątka i decydują się na zawieszenie go w sypialni swojej lub w pokoju dziecka. To od nas samych zależy, gdzie fødselsplakat zawiśnie!

Wspomnienia są kruche. Wydaje się nam, że wszystko doskonale pamiętamy, a po pewnym czasie musimy się nieźle nagłowić, aby przypomnieć sobie niektóre rzeczy. Przyjście na świat dziecka jest jedną z tych sytuacji, których tak łatwo nie da się zapomnieć, jednak, czas robi swoje. Kiedy gromadka dzieci jest spora, mogą pomylić się dokładne daty, czy godzina urodzenia, albo wielkość maluszka. Fødselsplakat to idealny sposób na to, aby najważniejsze informacje zawsze były łatwo dostępne! Sprawdź, czy taka pamiątka mogłaby sprawdzić się także w Twoim domu!