Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Sosnowiec

Komfortowa limuzyna do ślubu czeka na Was pod adresem https://www.vantravel.pl/oferta/limuzyna-z-kierowca-do-slubu/. Dlaczego warto wziąć ją pod uwagę podczas planowania tego Ważnego Dnia? W dzisiejszym artykule podpowiadamy przyszłym Nowożeńcom na co zwrócić uwagę decydując się na samochód do ślubu i sprawdzamy, czy limuzyna z kierowcą naprawdę będzie najlepszym wyborem. Jeśli planujecie Ślub i wciąż nie wiecie, czym jako Młoda Para powinniście podjechać pod Kościół/Urząd Stanu Cywilnego koniecznie poświęćcie chwilę na lekturę poniższego tekstu. Wspólnie wybierzemy opcję, która najlepiej odpowie na Wasze potrzeby i oczekiwania.

Limuzyna do ślubu - wyjątkowy samochód na wyjątkową okazję

Dlaczego limuzyną do ślubu?

Do ślubu możemy pojechać praktycznie wszystkim – bryczką zaprzężoną w konie, zabytkowym samochodem, motocyklem, sedanem lub hatchbackiem taty. Dlaczego więc warto brać pod uwagę limuzynę?

Limuzyna to niezwykły samochód, który oferuje nam nie tylko przejażdżkę w wielkim stylu, ale przede wszystkim komfort, jakiego poszukujemy w tym wyjątkowym dniu. W dniu swojego ślubu powinniśmy się czuć luksusowo – w końcu to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Limuzyna sama w sobie jest synonimem luksusu i wygody, ale to oczywiście nie wszystko. Wybierając stylowego Jaguara czy klasycznego Mercedesa w wypożyczalni VANTRAVEL możemy liczyć na znacznie więcej niż tylko luksusowy samochód. Co jeszcze obejmuje oferta?

Profesjonalna obsługa zawodowego kierowcy

Wszystkie limuzyny wypożyczane są wraz z obsługą kierowcy. Kierowca ubrany stosownie do okazji pozwala Młodej Parze czuć się jeszcze bardziej wyjątkowo. To on otworzy przed Wami drzwi samochodu i poda rękę wysiadającej Pannie Młodej (oczywiście jeśli taka będzie Wasza wola). Obok luksusu posiadania samochodu z kierowcą w trakcie samej ceremonii – podjazd pod kościół czy Urząd Stanu Cywilnego oraz dojazd na miejsce organizacji przyjęcia i ewentualny wyjazd na zdjęcia w plenerze – samochód z kierowcą to dodatkowy atut, gdyż po przyjęciu nie będziemy się musieli troszczyć o transport do domu. Oznacza to, iż każdy uczestnik przyjęcia będzie się mógł w pełni korzystać z wszystkich atrakcji wesela, a my w dowolnym momencie będziemy mogli wyjechać do domu nie martwiąc się o konieczność wcześniejszego zamówienia taksówki. Wydaje się, że to nic wielkiego, ale w praktyce ta zaleta limuzyny z kierowcą okazuje się nie do przecenienia.

Możliwość wykorzystania samochodu podczas sesji zdjęciowej

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby z atutów wynajętej limuzyny skorzystać nie tylko podczas dojazdu na sesję zdjęciową, ale również podczas samej sesji. Klasyczna limuzyna w stylu retro daje naprawdę dużo możliwości, nawet początkującemu fotografowi ślubnemu. Wnętrze samochodu wyściełane wypielęgnowaną skórzaną tapicerką stwarza doskonałą scenerię do oryginalnych ujęć, które z pewnością wzbogacą nasze zdjęcia ślubne i uczynią je ciekawszymi. Wynajęta limuzyna to także interesujący rekwizyt, który możemy ująć w tle naszych zdjęć.

Dekoracja samochodu

Decydując się na pożyczenie samochodu od kogoś z rodziny lub grona przyjaciół musimy pamiętać o jego odpowiednim udekorowaniu. Wynajmując limuzynę z kierowcą w firmie VANTRAVEL mamy pewność, iż samochód zostanie udekorowany zgodnie z naszymi wskazówkami, lub jeśli nie mamy pomysłu, zgodnie z najnowszymi trendami dekoracji samochodów oraz limuzyn ślubnych. Elegancko udekorowany samochód będzie się bardzo ładnie prezentował, także podczas sesji fotograficznej.

Atrakcja dla gości!

Nasza limuzyna do ślubu może również pełnić rolę atrakcji dla gości, która podczas przyjęcia będzie zabierała chętnych gości na krótką przejażdżkę. Posiadając do dyspozycji kierowcę, możemy zapewnić naszym gościom moc atrakcji.