2 i 3 miejsce dla uczniów sosnowieckiego CKZiU

12 grudnia w Bielsku-Białej odbył się finał I Wojewódzkiego Konkursu Fryzjerskiego „O diamentowe nożyczki", w którym miejsca na podium zdobyli uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64, Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru.

Uczestnicy konkurowali w dwóch kategoriach:  fryzura karnawałowo-sylwestrowa oraz makijaż karnawałowy, którego tematem było  „Rio de Janeiro”.

Jury konkursowe wysoko oceniło umiejętności uczniów z Technikum nr 7 – Weroniki Chyły, która  zdobyła 2 miejsce w konkurencji fryzura karnawałowo-sylwestrowa oraz Bartosza Mrozowskiego, który  uplasował się na 3 miejscu w konkurencji makijaż karnawałowy "Rio de Janeiro".  Serdeczne gratulujemy!!!