Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet. Policja i MOSiR ruszają z zapisami

Instruktorzy z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu poprowadzą cykl praktycznych zajęć i spotkanie z psychologiem. Kurs jest bezpłatny, a zapisy już się rozpoczęły.
- W Sosnowcu policjanci organizują kolejną edycję kursu
- Program zajęć obejmuje praktykę i pracę z emocjami
W Sosnowcu policjanci organizują kolejną edycję kursu
Kurs samoobrony dla kobiet realizowany jest we współpracy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu, Rady Miejskiej w Sosnowcu oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu. Zajęcia prowadzić będą instruktorzy z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu. Organizatorzy podają, że zajęcia są bezpłatne i rozpoczną się 5 listopada o godzinie 17.00.
Program zajęć obejmuje praktykę i pracę z emocjami
Zajęcia obejmują cykliczne ćwiczenia praktyczne z technik samoobrony oraz spotkanie z psychologiem, podczas którego uczestniczki mają się uczyć radzenia sobie ze stresem i opanowania nerwów w sytuacjach zagrożenia. Zajęcia odbywać się będą w Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej przy ulicy Hubala-Dobrzańskiego 99. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na adres [email protected].
na podstawie: KMP w Sosnowcu.
Ostatnie Artykuły

Szkło, które pamięta decyzje - Sosnowiec pokazuje Marię Słaboń

70 wykroczeń przy przejściach w Sosnowcu - kierowcy wpadli najczęściej

Teatr Zagłębia szuka pamięci o Hucie - te historie mogą wejść na scenę

Pałac Schoena znów łatwiej dostępny - kierowcy pojadą prościej

Majówka w Pałacu Schoena - kiedy zajrzeć do muzeum w Sosnowcu

Rowerzyści wyjadą na ulice Sosnowca, centrum złapie kilkugodzinny zastój

Dzielnicowi z Sosnowca zrobili coś więcej niż patrol - paczki trafiły do seniorów

Pierwszy Maraton Zagłębiowski zatrzyma kilka ulic w Sosnowcu

Albania: Ostatnia nieodkryta perła Europy. Czy warto tam pojechać w 2026 roku?

Agresywny pacjent w szpitalu - policja pokazała personelowi, jak reagować

Policjanci weszli na szkolną uroczystość - maturzyści usłyszeli ważne słowa

Dzielnicowi z „trójki” nie tylko sprzątali Klimontów, ale też weszli w ważny temat
![[PIŁKA RĘCZNA] Zagłębie Handball Team Sosnowiec – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 37:32 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D)](/images/mecz/thumbnails/zaglebie-handball-team-sosnowiec-kszo-ostrowiec-swietokrzyski-25042026-3732.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Zagłębie Handball Team Sosnowiec – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 37:32 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D)
![[PIŁKA NOŻNA] Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec 2:0 w Betclic 2. lidze](/images/mecz/thumbnails/podbeskidzie-bielsko-biala-zaglebie-sosnowiec-24042026-20.webp)
