87. sesja Rady Miejskiej - spotkanie w Urzędzie Miejskim
Zbliża się ważny dzień dla naszej społeczności – 27 marca, o godzinie 9:00, rozpoczną się obrady kolejnej, ważnej sesji Rady Miejskiej. Spotkanie to, mające miejsce w sali 319 Urzędu Miejskiego, stanowi doskonałą okazję do bezpośredniego śledzenia decyzji, które wpłyną na życie każdego mieszkańca.
  1. Obrady LXXXVIII sesji Rady Miejskiej odbędą się 27 marca o godz. 9.00.
  2. Spotkanie zaplanowano w Urzędzie Miejskim, w sali numer 319.
  3. Transmisja obrad będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

W tle codziennego życia miasta, gdzie każdy dzień przynosi nowe wyzwania i możliwości, sesje Rady Miejskiej są niczym latarnie morskie, oświetlające drogę rozwoju naszej społeczności. To właśnie podczas takich spotkań podejmowane są decyzje, które kształtują naszą przyszłość. Nadchodząca sesja, planowana na 27 marca, to kolejna okazja, aby zrozumieć kierunek, w jakim zmierza nasze miasto. Obrady, które tradycyjnie odbywają się w sali 319 Urzędu Miejskiego, są otwarte dla publiczności, co podkreśla transparentność lokalnej władzy i daje mieszkańcom szansę na bezpośredni udział w życiu politycznym.

Ważne jest, aby każdy z nas, jako mieszkańcy, poczuli się częścią procesów decyzyjnych. Dostępność transmisji obrad to nie tylko wyraz otwartości samorządu, ale także zaproszenie do aktywnego uczestnictwa w dyskursie na temat przyszłości naszego miasta. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się uczestniczyć osobiście, czy też śledzić obrady z domu, nasze zaangażowanie ma znaczenie. To właśnie my, mieszkańcy, jesteśmy sercem miasta, a nasz głos ma moc kształtowania jego jutra.


Według informacji z: UM Sosnowiec