Spotkanie z Martą Ryczko w Zagłębiowskiej Mediatece już 16 kwietnia
W nadchodzący wtorek, 16 kwietnia, mieszkańcy naszego miasta będą mieli niepowtarzalną okazję spotkać się z Martą Ryczko, autorką kryminalnego hitu "Szantażystka". Spotkanie autorskie odbędzie się w kawiarni Zagłębiowskiej Mediateki o godzinie 18:00. Wstęp jest wolny, co czyni to wydarzenie doskonałą okazją do kulturalnego spędzenia czasu.
  1. Spotkanie z Martą Ryczko, autorką "Szantażystki", 16 kwietnia o 18:00.
  2. Lokalizacja: kawiarnia Zagłębiowskiej Mediateki, ul. Kościelna 11.
  3. Prowadzenie spotkania: Klaudia Pluta.
  4. Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych.

Marta Ryczko, urodzona w 1989 roku, to wschodząca gwiazda polskiej literatury kryminalnej. Jej edukacyjny bagaż to psychologia stosowana oraz studia pedagogiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 2019 roku Ryczko jest członkinią sekcji literackiej Śląskiego Klubu Fantastyki, co świadczy o jej głębokim zrozumieniu i pasji do literatury. Jej debiutancka powieść "Szantażystka" szybko zdobyła uznanie czytelników, co potwierdza jej talent i świeże podejście do gatunku kryminału.

Spotkanie z Martą Ryczko to nie tylko okazja do zdobycia autografu, ale również szansa na pogłębienie wiedzy o procesie twórczym, inspiracjach autorki oraz wyzwaniach, jakie niesie ze sobą pisarstwo. Klaudia Pluta, która poprowadzi to spotkanie, z pewnością zadba o to, aby rozmowa była fascynująca i pełna wrażeń.

Dla tych, którzy chcą być na bieżąco z wydarzeniami kulturalnymi w naszym mieście, zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych naszej Biblioteki Publicznej. Regularne informacje o spotkaniach, warsztatach i innych inicjatywach kulturalnych są na wyciągnięcie ręki. Nie przegapcie okazji do spotkania z jedną z najciekawszych postaci współczesnej polskiej sceny literackiej!


Według informacji z: Biblioteka Sosnowiec