Najciekawsze akcesoria kuchenne – Top 5 naszych propozycji

Akcesoria kuchenne są dobrym pomysłem na prezent – w końcu przydają się w każdym domu. Warto przejrzeć ofertę nowoczesnych i pomysłowych elementów, które są nie tylko praktyczne, ale także pięknie się prezentują. Przedstawiamy nasz top 5 najciekawszych akcesoriów kuchennych!

Pudełko na herbatę – aby utrzymać porządek

Pudełko z przegródkami do przechowywania herbaty to idealne rozwiązanie dla osób lubujących się w tym ciepłym trunku. Dzięki przegródkom pozwala zachować porządek w różnych rodzajach herbat i sprawia, że łatwo szuka się ulubionego smaku. Wszystkie herbaty mogą znajdować się obok siebie. Gdy są w swoich oryginalnych pudełkach, często stawia się jedne opakowania na drugie, przez co wyciąganie torebek nie jest takie proste. Pudełko wykonane z wikliny wygląda bardzo estetycznie i pasuje do kuchni w różnych stylach.

Butelka na oliwę – oryginalny sposób przechowywania

Ozdobna butelka na oliwę to idealny sposób na wyeksponowanie tego składnika np. na blacie kuchennym. Wykonane z ceramiki finezyjne kształty sprawiają, że oliwa wygląda oryginalnie i zawsze jest pod ręką. Nie trzeba chować jej w szafce, ponieważ butelka pełni funkcję ozdobną i dobrze prezentuje się na widoku. To świetne rozwiązanie dla wszystkich miłośników gotowania i osób, które przywożą sobie oliwy z rajskich wakacji.

Cooler do szampana – na wyjątkowe okazje

Cooler do szampana to specjalny metalowy pojemnik, w którym umieszcza się kostki lodu, a następnie wkłada butelki z bąbelkowym trunkiem. Wygląda bardzo elegancko i sprawia, że alkohol zatrzymuje odpowiednią temperaturę na długi czas. Sprawdzi się na wszystkich uroczystościach, szczególnie w okresie letnim, kiedy chłód szybko opuszcza butelkę. Można w nim trzymać nie tylko szampana, ale także inne napoje.

Młynek elektryczny do pieprzu i soli – praktyczny i pomocny

Sól i pieprz najlepiej smakują świeżo zmielone, więc warto zaopatrzyć się w młynki. Ciekawym rozwiązaniem są te elektryczne, ponieważ nie wymagają żadnego wysiłku i szybko mielą przyprawy na pożądaną grubość. Poza tym estetycznie i nowocześnie wyglądają, więc można postawić je na stole podczas przyjęcia czy na blacie w kuchni.

Pojemnik na przekąski – doskonały na imprezę

Pojemnik na przekąski z przegródkami to idealne rozwiązanie na efektowne podanie antipasti np. podczas przyjęcia czy wtedy, gdy przyjadą niezapowiedziani goście. Można serwować w nich np. oliwki, sery, krakersy czy inne drobne przystawki, a dzięki przegródkom nie pomieszają się ze sobą i każdy weźmie dla siebie to, na co ma ochotę.

Po inne akcesoria zapraszamy do Marina Mason.