Kaseton reklamowy do sklepu - co musisz wiedzieć?

Lightboxy LED, zwane też kasetonami reklamowymi są powszechnie uznawane za jeden z najskuteczniejszych dostępnych nośników reklamy. Plakaty promocyjne i oznakowania firmowe, które wykorzystują połączenie oświetlenia i koloru, znacznie częściej przyciągają uwagę potencjalnego klienta niż niepodświetlany plakat lub szyld.

Skąd wiesz, że kasetony LED są skuteczne?

Badania rynku wykazały, że reklama świetlna przyciąga znacznie większą liczbę klientów, umożliwia szybszą obsługę klienta i oferuje znaczny wzrost sprzedaży w porównaniu z reklamą nieświetlną.

Niższe zużycie energii

Diody elektroluminescencyjne (LED) zużywają znacznie mniej energii niż ich odpowiedniki fluorescencyjne, aby wytworzyć jeszcze mocniejsze oświetlenie.

Ponieważ kasetony świetlne są zwykle włączone tak długo, jak Twoja firma jest otwarta (a często są włączone przez całą dobę), bardziej sensowne jest używanie kasetonów świetlnych LED, jeśli chcesz utrzymać rachunki za prąd na jak najniższym poziomie.

Bardziej przyjazny dla środowiska

Mniejsze zużycie energii skutkuje mniejszym śladem węglowym, co prowadzi do bardziej przyjaznej dla środowiska działalności biznesowej. Oprawy oświetleniowe LED osiągają ten cel bez poświęcania jakości i wydajności działań reklamowych. Twoja firma staje się bardziej zrównoważona na poziomie praktycznym, a jednocześnie realizujesz obowiązki społeczne. Dodatkowo świetlówki zawierające rtęć i inne metale ciężkie mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa. Pęknięcie jest również bardziej prawdopodobne w przypadku świetlówek niż lamp LED. Konieczność wymiany uszkodzonych lub zużytych kasetonów fluorescencyjnych przyczynia się do większej ilości odpadów i zanieczyszczeń. Marka Adsystem rekomenduje więc użytkowanie rozwiązań bezpiecznych dla ludzi i środowiska.

Gdzie najskuteczniej stosuje się kasetony LED?

Udowodniono, że kasetony LED są niezwykle skutecznym narzędziem reklamowym dla różnych podświetlanych wyświetlaczy i aplikacji, szczególnie gdy chodzi o:

  • detaliczne ekspozytory w punktach sprzedaży,
  • znaki firmowe dla lokali handlowych,
  • reklamę zewnętrzną,
  • oznakowania lotniskowe i ekspozytory dla sklepów wolnocłowych i poczekalni,
  • tablice informacyjne i rozkłady jazdy na dworcach,
  • promocje w klubach nocnych, pubach i barach,
  • tablice i oznakowanie menu restauracji,
  • pokazy informacyjne i promocyjne w salonie,
  • wystawy lub targi.

Podświetlane wyświetlacze okienne to świetny sposób na zmaksymalizowanie Twojej widoczności, a dwustronne kasetony LED Adsystem w witrynie sklepowej reklamują się zarówno klientom wewnątrz, jak i na zewnątrz sklepu. Wolnostojące podświetlane ekspozytory to doskonały sposób na przybliżenie przekazu promocyjnego klientowi, ponieważ sprawdzają się naprawdę dobrze w większych pomieszczeniach, takich jak salony wystawowe i domy towarowe.

Light Boxy LED prowadzą firmy do lepszej przyszłości

Podświetlane wyświetlacze i szyldy przyciągają znacznie więcej uwagi klientów niż wersje niepodświetlane, a w konsekwencji pomagają zwiększyć sprzedaż. Dlatego kasetony świetlne należy uznać za rozważną inwestycję dla każdej firmy, która chce zwiększyć świadomość marki i przychody ze sprzedaży. Aby zmaksymalizować wartość, jaką zapewniają kasetony świetlne, wybierz kasetony LED ze względu na ich efektywność energetyczną i elastyczność.