Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Sosnowiec

Ruszyły zapisy do Klubu Teatralnego w Teatrze Zagłębia

Teatr Zagłębia wznawia działalność Klubu Teatralnego i ogłasza nabór dla osób dorosłych. Zajęcia prowadzone przez Ryszardę Bielicką-Celińską pozwolą spróbować swoich sił na scenie oraz doszlifują kunszt aktorski. Kurs trwa od listopada do czerwca, a warsztaty odbywają się w dwa poniedziałki w miesiącu.

Oglądanie spektaklu to znacznie więcej, niż tylko poznawanie ciekawych historii. Teatr może funkcjonować jako miejsce twórczego działania i ożywionej dyskusji o współczesności i to od nas zależy, czy wnioski z tej rozmowy wykorzystamy, by inicjować zmiany w otaczającym nas świecie. Chcąc stwarzać naszym widzom przestrzeń do wspólnej aktywności, kontynuujemy działania Klubu Teatralnego, do współtworzenia którego zapraszamy mówi Agata Kędzia, edukatorka teatralna.

Zapisy trwają do końca października. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Wiadomości zawierające imię, nazwisko oraz wiek uczestnika, należy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Koszt całego kursu wynosi 700 zł. Harmonogram zajęć i szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej – www.teatrzaglebia.pl/klub-teatralny/