Wywiadowcy Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu zatrzymali 22 letniego mieszkańca Sosnowca, który posiadał przy sobie marihuanę.

Podczas patrolu jednej z ulic Pogoni wywiadowcy zauważyli młodego mężczyznę, który poruszał się szybkim krokiem i co chwilę oglądał się za siebie. Takie zachowanie wzbudziło podejrzenia policjantów, którzy postanowili go wylegitymować. Podczas wykonywania z nim czynności mężczyzna w dalszym ciągu zachowywał się nerwowo i nie potrafił logicznie odpowiadać na zadawane pytania. Funkcjonariusze ujawnili w tylnej kieszeni spodni 22 letniego mieszkańca Sosnowca dwa zwitki foliowe z zawartością suszu koloru zielono - brunatnego, który po przebadaniu okazał się być marihuaną. W związku z faktem posiadania zabronionych środków odurzających mężczyznę zatrzymano.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.