Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Sosnowiec

Sosnowieccy policjanci zatrzymali i doprowadzili przed oblicze Prokuratora mężczyznę, który groził swemu sąsiadowi siekierą. Chcąc dostać się do jego budynku uszkodził tym niebezpiecznym narzędziem jego drzwi. Policjanci podczas interwencji oddali strzał ostrzegawczy.

Sosnowieccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z bloków w dzielnicy Pogoń agresywny mężczyzna grozi sąsiadowi siekierą. Na miejscu okazało się, że 30-latek uszkodził tym niebezpiecznym narzędziem drzwi sąsiada. Kiedy zobaczył policjantów, rzucił się do ucieczki. Mundurowi ruszyli w pogoń za nim, widać było jednak, że agresja mężczyzny wyraźnie wzrasta. Ponieważ mógł on stanowić zagrożenie dla osób napotkanych na swojej drodze, a pomimo wielokrotnych wezwań nie zamierzał się zatrzymać lub odrzucić trzymanej w rękach siekiery, policjanci oddali strzał ostrzegawczy z broni palnej. Usłyszawszy go, agresor postanowił się poddać. Mężczyzna został zatrzymany. Po przedstawieniu mu zarzutów, Sąd rozpatrujący wniosek Prokuratora, postanowił zastosować wobec niego tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące. Za groźby karalne może trafić do więzienia na 2 lata.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.