Parada motocyklowa ulicami Sosnowca i dzień bezpieczeństwa przed Auchan

Niedziela z jednośladami. Stowarzyszenie Motocyklowe Dawcy Uśmiechu ponownie organizuje jednośladową imprezę na parkingu przed C.H. Auchan.

Zanim w najbliższą niedzielę spotkamy się na parkingu centrum handlowego, motocykliści w tradycyjny przejazd po ulicach wystartują o godz. 12, sprzed katowickiego Spodka.

W Sosnowcu parada przejedzie m.in. przez ul. Baczyńskiego, Piłsudskiego i 3 Maja, a swój finał będzie miała przed C. H. Auchan.

Tam po godzinie 13 rozpocznie się "Bezpieczna Droga 2019" - rozpoczęcie sezonu motocyklowego połączone z dniem bezpieczeństwa.

Na wszystkich czeka mnóstwo atrakcji. Poza jednośladami, coś dla siebie znajdą kierowcy różnych pojazdów, a także najmłodsi. Wydarzenie potrwa do późnych godzin popołudniowych.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.