Tegoroczny maj okazał się dla zespołu Skandal bardzo owocny. 12 maja dziewczęta zdobyły 5 tytułów Mistrza Polski I i jeden Wice Mistrza Polski startując w trzech kategoriach wiekowych mini, junior ,senior i dwóch kategoriach tanecznych w jazzie i freestyle.

Już po raz 4 został obroniony tytuł Mistrza Polski  na  Mistrzostwach Polski, tym razem w Ostrowie Mazowieckiej,  które były zarazem eliminacjami do Mistrzostw Europy.

Po tym ogromnym sukcesie dziewczęta z najstarszej grupy nie mogły pozwolić sobie na chwilę odpoczynku bo już, w piątek 18 maja wyruszyły do Niemiec na Mistrzostwa Elite Cheerleading Championship 2018 Bottrop,gdzie potwierdziły swoją wysoką pozycję. Skandalistki wywalczyły w finałach 3 miejsce i tym samym wraz ze swoją trenerką uzyskały kwalifikacje uprawniające je do startu na Mistrzostwach Świata odbywających się w USA na Florydzie w 2019,  które jest kolebką cheerledingu.